28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

WhatsApp dodaje weryfikację e-mailową w celu uwierzytelnienia

WhatsApp dodaje weryfikację e-mailową w celu uwierzytelnienia

WhatsApp wprowadza obecnie aktualizację umożliwiającą użytkownikom powiązanie kont z adresem e-mail. W rezultacie ludzie mogą uwierzytelniać się w WhatsApp, korzystając z weryfikacji e-mailowej zamiast SMS-a. Funkcja była wcześniej dostępna w wersji beta WhatsApp, a teraz może z niej korzystać każdy.

WhatsApp dodaje weryfikację e-mailową

Jak zauważył WABetaInfoWersja WhatsApp 23.24.70 dla iPhone’a, wydana dzisiaj w App Store, dodaje funkcję weryfikacji e-mailem. Ta opcja nie zastępuje weryfikacji SMS-em, ale stanowi alternatywę, gdy użytkownicy znajdują się w obszarze bez zasięgu sieci komórkowej i muszą zalogować się na swoje konto WhatsApp.

Aby dodać adres e-mail do swojego konta, kliknij zakładkę Twój profil, wybierz menu Konto, a następnie kliknij Adres e-mail. WhatsApp wyjaśnia, że ​​adres e-mail służy wyłącznie do uzyskiwania dostępu do konta i nie będzie widoczny dla innych użytkowników.

Należy pamiętać, że adres e-mail służy wyłącznie do uwierzytelniania, więc aby korzystać z WhatsApp, nadal potrzebujesz ważnego numeru telefonu. WhatsApp opracowuje nową funkcję, która pozwoli użytkownikom ustawić nazwę użytkownika, którą można udostępniać innym zamiast numeru telefonu, ale ta opcja nie została jeszcze udostępniona.

Więcej o WhatsAppie

Na początku tego miesiąca WhatsApp uruchomił nową aplikację dla systemu macOS, która została całkowicie przeprojektowana tak, aby działała natywnie na komputerach Mac. W październiku aplikacja zaczęła oferować opcję korzystania z dwóch kont WhatsApp na tym samym urządzeniu. Dodano także obsługę kluczy dostępu w systemie Android.

WhatsApp jest dostępny bezpłatnie w App Store. Aby uzyskać dostęp do wszystkich nowych funkcji, upewnij się, że zainstalowałeś najnowszą wersję aplikacji.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  OnePlus 10 Pro uruchomiony na żywo: przygotuj się na premierę swojego kolejnego ogromnego telefonu z Androidem