13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dustin Lance Black mówi, że dochodzi do siebie po „poważnym urazie głowy”

Dustin Lance Black mówi, że dochodzi do siebie po „poważnym urazie głowy”CNN

Dustin Lance Black ujawnił, że dochodzi do siebie po „poważnej kontuzji głowy”, której nagrodzony Oscarem pisarz doznał około miesiąc temu.

w Instagram W poniedziałek Black nie powiedział, w jaki sposób doznał kontuzji, ale powiedział, że opuścił go „po służbie”.

Black napisał: „Więc zniknąłem na jakiś czas… miesiąc temu miałem poważny uraz głowy, który zwolnił mnie z obowiązków”. „Pokazując mi niewielką poprawę, moi lekarze kazali mi zamknąć umysł w nadziei na wyzdrowienie. To był trudny i przerażający czas dla kreatywnego typu, który zależy od tego, co ma w czaszce do pracy, opieki i miłości. zrozum, że droga powrotna będzie długa.”

Black, który zdobył Oscara za oryginalny scenariusz do filmu „Mleko” z 2008 roku, a ostatnio za adaptację „Pod sztandarem nieba” dla FX i Hulu, udostępnił w swoim poście serię zdjęć z wakacji.

„W tym tygodniu mój słodki mąż zabrał nas na górę na greckie wyspy, żebym się zamknął” – podsumował Black. „Już czuję, że ta podróż jest krokiem we właściwym kierunku i wreszcie czuję się bezpieczna, kiedy znów się nią trochę podzielę. Dziękuję za całą miłość i cierpliwość.

„syn jego matki”, Film dokumentalny o życiu Blacka oparty na jego wspomnieniach o tym samym tytule, którego premiera zaplanowana jest na HBO 19 października (CNN i HBO są częścią Warner Bros. Discovery.)

READ  Zakulisowe aktualizacje wersji WWE Sashy Banks i Naomi, na co liczą urzędnicy i nie tylko