15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drugi film został wycofany z kin

Drugi film został wycofany z kin

Druga część serii filmów Kevina Costnera Horyzont Film nie trafi do kin w sierpniu, jak pierwotnie planowano. Reporter z Hollywood Poinformowano o tym w środę.

Po słabych wynikach pierwszego filmu, który zarobił zaledwie 22,6 miliona dolarów w ciągu pierwszych dwóch tygodni w kasie, i po tym, jak Costner podobno włożył w film 38 milionów dolarów z własnych pieniędzy, Zastaw hipotekę na własnej nieruchomości W tym celu drugi film zostanie udostępniony bezpośrednio w usłudze wideo na żądanie 16 lipca, oprócz premiery kinowej, która według serwisu nie została jeszcze ogłoszona.

Costner wielokrotnie wyrażał swoją osobistą pasję do serialu filmowego, a jako powód opuszczenia popularnego serialu dramatycznego podał czas kręcenia filmów, które wyreżyserował i w których zagrał. Yellowstone.

Horyzontpierwszy z czterech filmów, również został poddany krytycznej ocenie, a także miał słabe wyniki kasowe. Nowojorczyk Napisano raport Horyzont „Idzie na zachód, ale donikąd nie dociera”. Gazeta New York Post W tytule swojej krytyki zapytano go: „Kevin Costner rezygnuje”. Yellowstone Dla tego?!” Tygodnik Rozrywki wskazał Czas trwania filmu to trzy godziny Chociaż część filmu została opisana jako „nudna jak brzytwa”.

Nick Schager, krytyk „The Daily Beast”, stwierdził, że film był „tak przesadnie rozbudowany i niekompletny, że przypomina współczesny serial telewizyjny niezręcznie zmontowany do formy filmowej”.

Według doniesień negatywny odbiór Costnera nie wpłynął na niego i nadal planuje kontynuować prace nad trzema kolejnymi filmami, a zdjęcia do trzeciego wznowią w sierpniu. Wysłano także oświadczenie jego firmy produkcyjnej Thr Brzmi ono częściowo: „Reakcja publiczności na Horyzont I jestem podekscytowany możliwością kontynuacji naszej historii Horyzont 2 „To było niesamowicie satysfakcjonujące.”

Jednak studia wyraźnie zauważyły ​​słabe przyjęcie filmu i przełożyły kinową premierę kolejnego filmu, aby dać widzom „większą możliwość poznania pierwszej części… Horyzont „W nadchodzących tygodniach” – oznajmił rzecznik New Line w oświadczeniu dla serwisu.

READ  44-letnia Jennifer Love Hewitt ostro krytykuje dyskryminację ze względu na wiek po tym, jak oznaczono ją jako „nierozpoznawalną”

Widzowie, którzy kupili bilety w przedsprzedaży na Horyzont 2 Bilety zostaną zwrócone ze względu na zmianę dokonaną w ostatniej chwili.