22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dostawca ekranów Apple może stracić na ogromnym popycie na iPhone’a 14 po tym, jak został przyłapany na skracaniu rogów

Dostawca ekranów Apple może stracić na ogromnym popycie na iPhone’a 14 po tym, jak został przyłapany na skracaniu rogów

Chiński producent ekranów Beijing Oriental Electronics (BOE) może stracić 30 milionów zamówień na wyświetlacze dla nadchodzącego iPhone’a 14 po tym, jak podobno zmienił konstrukcję ekranu iPhone’a 13, aby zwiększyć wskaźnik zwrotów lub produkować niewadliwe produkty, wynika z raportu firmy Elektryczność (przez 9to5Mac).

Jabłko kosztowało Bank Anglii W przypadku ekranów iPhone’a 13 wyprodukowanych w październiku ubiegłego roku, krótkotrwała umowa zakończyła się na początku tego miesiąca, kiedy Apple podobno przyłapał BOE na zmienianiu szerokości obwodów tranzystorów cienkowarstwowych w wyświetlaczu iPhone’a 13 bez wiedzy Apple. (Czy naprawdę myśleli, że Apple nie zauważy?).

Jednak ta decyzja może nadal prześladować Bank of England, ponieważ Apple może zdjąć z firmy zadanie stworzenia wyświetlacza OLED również dla iPhone’a 14. Dla mnie Elektryczność, Bank of England wysłał dyrektora do siedziby Apple w Cupertino, aby wyjaśnić incydent i powiedział, że nie otrzymał zamówienia na wyświetlacz iPhone’a 14. Oczekuje się, że Apple ogłosi iPhone 14 W przypadku tej jesieni, ale Elektryczność Mówi, że produkcja jego wyświetlacza może rozpocząć się już w przyszłym miesiącu.

Zamiast Banku Anglii Elektryczność Apple spodziewa się podzielić swoje 30-milionowe zapotrzebowanie na wyświetlacze między LG Display i Samsung Display, dwóch głównych dostawców wyświetlaczy. Samsung prawdopodobnie wyprodukuje 6,1 i 6,7-calowy ekran dla nadchodzącego iPhone’a 14 Pro, podczas gdy LG ma wprowadzić 6,7-calowy ekran dla iPhone’a 14 Pro Max.

Dla mnie plotki o MacuBOE wcześniej produkował wyświetlacze tylko dla odnowionych iPhone’ów. Apple później zatrudnił firmę Dostarczyć ekrany OLED do nowego iPhone’a 12 w 2020 roku, ale pierwsza partia paneli nie przeszła rygorystycznych testów kontroli jakości Apple. Od początku od tego roku, Wpłynęło to również na produkcję Bank of England Poprzez niedoskonałość układu sterownika wyświetlacza.

READ  Internetowy spór dotyczący ostrzeżeń policyjnych wybucha po aktualizacji oprogramowania iOS 17.1