27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdobądź mnóstwo kredytów Starfield za darmo przed wielką aktualizacją Bethesdy

Zdobądź mnóstwo kredytów Starfield za darmo przed wielką aktualizacją Bethesdy

Pole Gwiazd To jedna z największych premier RPG tego roku i ogólnie najbardziej udana gra Bethesdy. W międzygwiezdnym doświadczeniu wcielisz się w doświadczonego badacza kosmosu, zdolnego podróżować przez galaktyki. We wszystkich świetnych grach Bethesdy istnieje potencjał exploitów i usterek, a Starfield nie jest wyjątkiem. Od czasu jej niedawnej premiery fani gry mogą znaleźć łatwe sposoby na szybkie zdobycie kredytów. Choć niekoniecznie jest to tak uczciwe, jak sprzedaż starego sprzętu sprzedawcom, takie wyzyski się opłacają.

Jak wyjaśniliśmy bardziej szczegółowo w naszej recenzji Starfield, najnowszy wpis Bethesdy w ukochanej serii RPG jest ogromny. Biorąc pod uwagę jej rozmiar, błędy w grze nie są zaskakujące. Po odkryciu, że jeden z najlepszych kostiumów Starfield jest darmowy dzięki sprytnej sztuczce, gracze natknęli się na inny podobny kod, który może wcześnie wzbogacić odkrywcę konstelacji. Jeśli 160 000 punktów wydaje się dużo, to dlatego, że tak jest. Jako osoba sprzedająca żywność w kostkach za gotówkę, mogę wykorzystać dodatkowe środki.

Kiedy wspomniane kredyty są bezpłatne, jest jeszcze lepiej. Jeśli jesteś na Staryard Stroud-Eklund, spróbuj sam. Po wyjściu ze statku przejdź bezpośrednio do następnego pomieszczenia, w którym znajduje się wystawa części statku. Przejdź na prawą stronę liny ekranowej i użyj zabawnych ruchów kamerą, aby wymusić kolizję, która przepchnie Cię przez ścianę. Jeśli będziesz biegać szybko, łatwiej będzie to osiągnąć.

W tym miejscu exploit staje się trudniejszy do prawidłowego wykonania, jak widać poniżej Zrzuty ekranu Z kremu Jovian powyżej. Gdy przekroczysz ścianę, musisz być szybki i wykorzystać swoje dopalacze, aby wylądować na niewielkim kawałku solidnego gruntu. W końcu skręcisz za róg i znajdziesz się przed skrzynią wypełnioną aż 160 000 punktów. Jeśli szukasz dodatkowej gotówki, dobrze trafiłeś.

READ  Tryb Ambient Sound firmy Samsung w Galaxy Buds 2 Pro właśnie stał się jeszcze potężniejszy

Możesz powtórzyć uderzenie w klatkę piersiową tyle razy, ile chcesz. Poleć na Wenus, wyląduj, odpocznij i wróć na Staryard. Zajmie to tylko pięć minut, a za każdym razem otrzymasz tę samą kwotę. Szybko staniesz się jednym z najbogatszych mieszkańców galaktyki, bez konieczności modyfikacji Starfield. W pewnym sensie ta metoda przypomina skrzynię Whiterun ze Skyrim.

Wraz z nadejściem ogromnej aktualizacji Starfield z nadchodzącymi funkcjami, takimi jak obsługa DLSS i suwak FOV, nie wiadomo, jak długo ten exploit będzie działał w grze. Bethesda może zostawić to na jakiś czas lub może załatać je większą aktualizacją. Sam będę wielokrotnie odwiedzał Staryard Stroud-Eklund. Chociaż jedzenie Starfield może wyglądać smakowicie, może przynieść mi tylko tyle pieniędzy. To samo tyczy się tych wszystkich drobiazgów, w które zaopatrzę się wszędzie.

Jeśli sam masz problemy z nową grą Bethesda, możesz zapoznać się z naszym szczegółowym przewodnikiem po najlepszych cechach Starfield, aby zbudować postać lepiej dostosowaną do Twojego stylu gry. Alternatywnie, sprawdź naszą pełną listę wytrychów Starfield, w tym obszerną listę dobrze znanych lokalizacji Digipick.

Nadal szukasz więcej? Chociaż dobra wiki Starfield może być użytecznym źródłem informacji, nasza nowa witryna Pole Gwiazd Baza danych idzie dalej, oferując codzienne wiadomości, banki danych z możliwością przeszukiwania, a nawet narzędzia interaktywne.