21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Dopiero w ciągu ostatnich dwóch lat stałem się w pełni sobą” – Deadline

„Dopiero w ciągu ostatnich dwóch lat stałem się w pełni sobą” – Deadline

Sia otwiera się na temat swojej diagnozy autyzmu po dwóch latach kontrowersji związanych z przedstawieniem zaburzenia neurologicznego w jej filmie z 2021 roku muzyka.

występując na Rob ma podcastPokaż załamania niedobitekPiosenkarka „Al Thuraya” ujawniła, że ​​jest „w spektrum”.

„Przez 45 lat myślałem:„ Powinienem iść i założyć mój ludzki garnitur. „I dopiero w ciągu ostatnich dwóch lat stałam się całkowicie sobą” – powiedziała.

„Jestem w spektrum, jestem w trakcie rekonwalescencji i czegokolwiek – jest po prostu tyle” – powiedziała Sia. „Myślę, że jedną z najwspanialszych rzeczy jest to, że nikt nie może cię naprawdę poznać i pokochać, kiedy jesteś pełen tajemnic i żyjesz we wstydzie”.

Kontynuowała: „Kiedy w końcu siedzimy w pokoju pełnym nieznajomych i wyjawiamy im nasze najgłębsze, najmroczniejsze, najbardziej haniebne sekrety i wszyscy się z nas śmieją, i po raz pierwszy w życiu nie czujemy się jak śmieci, i po raz pierwszy w życiu czujemy się widziani takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, wtedy możemy zacząć całować się ze światem i zachowywać się jak istoty ludzkie”.

Sia spotkała się z reakcją społeczności autystycznej muzyka Maddie Ziegler wcieliła się w neurotypową neurotypową postać, która przedstawiała autystyczną osobowość. W filmie były też sceny, w których postać jest na smyczy, za co Sia później przeprasza i usuwa.

Sia połącz z niedobitek Zawodniczka Caroline Weiger, aby pochwalić się swoją dziwaczną sylwetką. To skłoniło piosenkarkę do opowiedzenia o swojej osobowości i otwarcia się na temat jej diagnozy medycznej. Sia przekazała również Wigerowi 100 000 dolarów z własnych pieniędzy – co robiła w przeszłości.

Posłuchaj i obejrzyj cały podcast poniżej.

READ  Uczestnik „American Idol” i chrześcijański piosenkarz miał 47 lat