4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Doodle niespodzianki i pisanki do wyszukiwania

Doodle niespodzianki i pisanki do wyszukiwania

On gra

Są 25. urodziny Google i firma idzie na całość.

Po pierwsze Integracja Jest rok 1998. W środę Google będzie obchodzić ćwierćwiecze swojego istnienia, a niektóre z jego produktów, w tym Search, Hum Search i Tłumacz, będą miały specjalne świąteczne pisanki.

Aby je znaleźć, w środę po prostu wyszukaj, zanuć lub przetłumacz frazę „Wszystkiego najlepszego” w usługach Google, a na Twój ekran Google spadnie deszcz konfetti.

Google utworzył również specjalny plik Rozrywka od Google W dniu jego urodzin tymczasowa zmiana zwykłego logo Google, które wyszukiwarka wprowadza na święta, różne wydarzenia lub w celu uhonorowania znanych osobistości.

Urodzinowy doodle Google upamiętnia ewolucję logo Google, od pierwszego logo do jego obecnej wersji, ze specjalnym logo z okazji 25. urodzin na końcu.

Wskazówki dotyczące wyszukiwania w Google: 20 ukrytych sztuczek, narzędzi, gier i gratisów

Kiedy są urodziny Google?

Firma Google została założona 4 września 1998 r., ale świętowanie swojej rocznicy firma zaczęła 27 września 2005 r., po ogłoszeniu, że… Odwrócić Jak indeksować strony.

Jakie było pierwsze innowacyjne logo Google?

the Pierwsze innowacyjne logo Google Niedługo po pojawieniu się Google. To było proste – przyklejony człowiek nad logo wyszukiwarki w 1998 r., kiedy współzałożyciele Larry Page i Sergey Brin pojechali na wakacje, aby wziąć udział w festiwalu Burning Man.

Od tego czasu w Google powstało ponad 5000 unikalnych Doodli Walentynki Do Rocznicowy deser lodowy W 2011 r. obecnie zespół inżynierów i ilustratorów o nazwie Doodlers odpowiedzialny Dla różnych Doodli Google.

więcej: Wskazówki podróżne w Mapach Google dotyczące nawigacji i poznawania odwiedzanych miejsc (nawet bez Wi-Fi)

READ  iOS 17: Dowiedz się, co nowego w funkcjach iPhone'a