2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Assassin's Creed Nexus dla Oculus Quest 2 to pierwsza z serii przygoda VR

Assassin’s Creed Nexus dla Oculus Quest 2 to pierwsza z serii przygoda VR

Co musisz wiedzieć

  • Mówi się, że Assassin’s Creed VR for the Quest 2 będzie nosił nazwę Assassin’s Creed Nexus.
  • Gracze ponownie wcielą się w rolę kilku znanych zabójców z przeszłości serii.
  • Gra składa się z 16 misji wraz z całą rozgrywką i mechaniką skradania się, jakiej można oczekiwać od serii.

Minęło trochę czasu, odkąd słyszeliśmy coś o Assassin’s Creed VR, ale pierwsze przecieki wyglądają dokładnie tak, jak się spodziewali. Mówi się, że gra nazywa się Assassin’s Creed Nexus i dosłownie pozwoli graczom wcielić się w buty słynnych zabójców z przeszłości serii, w tym Ezio Auditore, Kassandra, Connor, Haytham i wielu innych, jak wynika z przecieku.

Tom Henderson z rażący Mówi, że sam widział grę i otrzymał opis tego, jak to jest nosić gogle VR i grać w ulubionych zabójców wszystkich w długo działającej serii Ubisoft. Ubisoft opublikował oferty pracy dla Assassin’s Creed VR Powrót w styczniu Z powodu jego nieobecności w Pokaz gier Meta Quest Wcześniej w tym tygodniu tytuł prawdopodobnie zostanie wydany dopiero w 2023 roku za Oculus Quest 2 I prawdopodobnie jeszcze jeden zestaw słuchawkowy VR.

Ponieważ jest to gra Assassin’s Creed, rozgrywka będzie polegać na bieganiu tak ukradkiem, jak to możliwe, wspinaniu się do syta i wymyślaniu unikalnych sposobów na ukończenie każdej misji. Gracze będą mogli wysunąć ukryte ostrza swojego zabójcy, naciskając przycisk i machając nadgarstkiem. Odpowiednie zabójstwa z ukrycia doprowadzą do natychmiastowej eliminacji, podczas gdy nieudane próby będą wymagały od graczy angażowania się w bardziej złożone scenariusze walki, w tym walki na miecze.

(Źródło zdjęcia: Ubisoft)

Henderson mówi, że gra zawiera 16 misji, a gracze mają być w stanie odkrywać świat, szukać skarbów, zamkniętych drzwi i innych ukrytych obszarów, aby znaleźć łupy i inne nagrody. Będziesz mógł nawet wybrać zamki, które mają zapewniać moc interakcji VR. To oczywiście wszystko plus główne cele, które z pewnością będą pełne sprytnych zabójstw, ciekawych postaci i intrygujących wątków fabularnych w wielu historycznych miejscach.

READ  Wideo: THQ Nordic pokazuje nowe zwiastuny SpongeBob Kanciastoporty i AEW