21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dogecoin – inwestorzy długoterminowi stracili 16 milionów dolarów;  To tutaj cię opuszcza

Dogecoin – inwestorzy długoterminowi stracili 16 milionów dolarów; To tutaj cię opuszcza

  • Osiągnięto całkowitą liczbę długich likwidacji Dogecoina 12 kwietnia 16 milionów dolarów
  • Niedźwiedzie nastroje nadal podążają za memecoinem

Dogecoin [DOGE] Według The Verge liczba długich likwidacji wzrosła do najwyższego poziomu od 30 dni w ciągu ostatnich 24 godzin. Quinglass. Dzieje się tak na tle większego spadku rynku po spadku ceny Bitcoina na wykresach. W rzeczywistości na całym rynku kryptowalut zlikwidowano pozycje handlowe o wartości ponad 860 milionów dolarów wśród 270 993 traderów.

Dane zebrane w sieci wykazały, że długa likwidacja DOGE wyniosła 16 milionów dolarów. Ostatni raz kryptowaluty odnotowały tak duży wolumen w długich likwidacjach na rynku kontraktów futures miał miejsce 6 marca.

Tabela kwalifikacji DOGE

źródło: Coinglas

Likwidacje mają miejsce na rynku kontraktów terminowych na aktywa, gdy pozycja inwestora zostaje przymusowo zamknięta z powodu niewystarczających środków na utrzymanie pozycji. Długie likwidacje mają miejsce, gdy następuje nieoczekiwany spadek ceny aktywa, co powoduje, że inwestorzy, którzy mają otwarte pozycje na rzecz rosnących cen, zostają wyrzuceni ze swoich pozycji.

Dla porównania, według danych Coinglass, w omawianym dniu krótkie likwidacje DOGE wyniosły 3,08 mln dolarów.

Przygotowanie na dalszy spadek wartości

Pogłębiając tygodniowe straty w wysokości 6%, cena DOGE spadła o 13% w ciągu ostatnich 24 godzin, według CoinMarketCap. W momencie pisania tego tekstu wiodący memecoin był wyceniany na wykresach na 0,1721 dolara.

Ocena ruchów cen altcoina na wykresie jednodniowym pokazała, że ​​pod koniec tygodnia może on utracić dalsze wzrosty. Główne zaobserwowane wskaźniki dynamiki wykazały stały spadek popytu na DOGE.

Przykładowo wartości Relative Strength Index (RSI) i Money Flow Index (MFI) wyniosły odpowiednio 46,85 i 46,53. Wskaźniki te wskazywały na spadek popytu na altcoiny wśród uczestników rynku i gwałtowny wzrost sprzedaży monet.


Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa DOGE w przeliczeniu na BTC

READ  Amerykanie są wyczerpani finansowo

Co więcej, odczyty wskaźnika kierunkowego ruchu waluty (DMI) pokazały, że 12 kwietnia wskaźnik pozytywnego trendu (zielony) spadł poniżej wskaźnika negatywnego (czerwony). Kiedy linie te wykazują tendencję w tym kierunku, oznacza to przejście od pędu zwyżkowego do pędu niedźwiedziego. Sygnalizuje to powrót niedźwiedzi i niewielki wzrost aktywności generującej zyski.

Wreszcie linia MACD DOGE ustaliła się powyżej linii sygnałowej w momencie publikacji, co potwierdziło to. Wskazuje to również, że krótkoterminowa średnia krocząca DOGE była wyższa w porównaniu z długoterminową średnią kroczącą.

Źródło: Widok handlowy

Takie ułożenie linii jest postrzegane jako oznaka wzmożonej sprzedaży waluty. Zatem to będzie trudny czas dla posiadacza Dogecoina.