18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dodano cztery gry Sega Genesis / Mega Drive, aby zmienić dodatek online

Dodano cztery gry Sega Genesis / Mega Drive, aby zmienić dodatek online

Nintendo dodało właśnie cztery kolejne gry do aplikacji Sega Genesis/Mega Drive dla dodatku Switch Online Expansion Pack. Oto, co dostaniesz dzięki spojrzeniu.

Najnowsze dodatki obejmują Dzielnica komiksówA Ziemia cel (Leynos . garnitury szturmowe), zero skrzydła A Mega Man: Podstępne Wojny.

Mega Man: Zaciekłe wojny Zawiera pierwsze trzy gry z popularnej serii Mega Man, skompilowane dla SEGA Genesis! Mechanicy Wily’ego są na wolności, a Mega Man musi pokonać rój mistrzów robotów, aby wygrać ten dzień. Ukończ wszystkie trzy gry, aby odblokować Wieżę Wily, w której możesz rzucić wyzwanie nowemu bossowi.

w Dzielnica komiksówPrzeżyj grę akcji w środowisku opartym na amerykańskich komiksach, z supermocami i intensywną akcją walki. Artysta komiksów Sketch Turner zagubił się na terytorium Comixu – komiksowym świecie, który stworzył – i musi walczyć z mutantami, aby uciec, panel po panelu.

zero skrzydła to klasyczna gra side-scrollowa stworzona przez Toaplan, słynnego twórcę gier zręcznościowych. Koty, przywódca gangu kosmicznych piratów, terroryzują galaktykę. Jedź jedynym pojazdem szturmowym pozostałym z Drogi Mlecznej i użyj strzałów, laserów i pocisków naprowadzających Vulcana, aby go zatrzymać i walczyć z nim – o wielką sprawiedliwość!

w Ziemia cel, wrogie cyborgi Crohna atakują Ziemię i jej bazy kosmiczne! Walcz na ośmiu różnych poziomach pełnych fajnych mechanicznych platformówek i dostosuj swój sprzęt, zdobywając sprzęt w oparciu o swoje wyniki. Czy możesz uratować planetę i odkryć prawdziwe dziedzictwo Chrona?

A jeśli się zastanawiałeś, Japonia otrzymała te same cztery tytuły:

Aby grać w te gry na swoim Switchu, oczywiście potrzebujesz członkostwa Nintendo Switch Online i subskrypcji droższego poziomu dodatku Expansion Pack.

Co myślisz o tych grach? Czy wypróbowałeś już dodatek? TheJeśli chcesz komentować poniżej.