20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sonic Frontiers 'Walka i ulepszenia. Zwiastun

Sonic Frontiers 'Walka i ulepszenia. Zwiastun

Sega Wydano nowy zwiastun dla granice wokalne Wprowadź ulepszenia bojowe.

Najnowsze informacje znajdziesz poniżej.

granice wokalne Oferuje świeże spojrzenie Pracaspisek Oraz rodzaje platform, które łączą prędkość bąbelków i gaszenie pożarów.

Drzewo umiejętności i ulepszenia

Po raz pierwszy Sonic ma drzewo umiejętności wypełnione nowymi, ekscytującymi i potężnymi umiejętnościami do nauki.

Aby odblokować nowe umiejętności, musisz zebrać wystarczającą liczbę elementów umiejętności od poległych wrogów i zniszczalnych przedmiotów na wyspach.

Sonic ma również swój standardowy zestaw ruchów, w tym Homing Attack, Drop Dash i Stomp na początku gry. Chociaż te ruchy są skuteczne przeciwko zwykłym wrogom, musisz awansować i odblokować nowe umiejętności, jeśli chcesz walczyć z większymi i silniejszymi wrogami czekającymi na ciebie na Wyspach Starfall.

Naturalny wróg na wyspie Kronos jest niczym w porównaniu z tymi na późniejszych wyspach, więc zbierz nasiona Red Strength i Blue Defense Seeds, aby zwiększyć swoje statystyki i dać sobie szansę na walkę.

kombinacje i umiejętności

Wraz z postępem gry i wzrostem poziomów Sonic, twoi wrogowie również. Kompletowanie kombinacji to dobry sposób na zdobycie przewagi podczas bitwy, zwłaszcza w połączeniu z nową umiejętnością o nazwie Phantom Rush.

Miernik kombinacji Sonica wypełni się po kolejnych atakach na wrogów. Gdy wskaźnik kombinacji osiągnie maksimum, aktywowany zostaje Phantom Rush, a twoja siła ataku zostanie zwiększona, dopóki licznik nie osiągnie zera.

Aby zadać ogromne obrażenia w krótkiej serii, użyj Sonic Boom — dalekiego zasięgu, szybkiego kopniaka, który uwalnia fale uderzeniowe na wroga.

Inną opcją wyrządzenia wrogom wielkiej krzywdy jest Wild Rush – efektowny, zygzakowaty atak, który sprawia, że ​​trafiasz w cel z dużą siłą. To szybki i elegancki sposób na mocne uderzenie wroga, unikając nadchodzącego ognia.

Silop

Konkretni wrogowie w granice wokalne Miej tarczę lub barierę, która ich chroni. Zniszcz ich tarczę za pomocą Cyloopa i zadaj jak najwięcej obrażeń, zanim się podniesie.

Jeśli twój przeciwnik zostanie trafiony, po prostu użyj umiejętności Cyloop na ziemi, aby zebrać więcej pierścieni i wrócić do walki.

opiekunowie

Podczas walki będziesz musiał przestudiować swoich przeciwników i wybrać najlepszą strategię radzenia sobie z nimi.

Spotkania ze Strażnikami będą wymagały czegoś więcej niż tylko użycia ukierunkowanego ataku. Wielu z nich popycha cię do zaangażowania się w ich unikalną mechanikę walki, zanim dotrą do ich słabego punktu.

Gdy tylko nadarzy się okazja, możesz czerpać wszystkie odblokowane umiejętności z Drzewa Umiejętności.

Eksperymentowanie z nowymi zdolnościami i odkrywanie słabości każdego wroga pomoże ci łatwo go pokonać.

Barry

Wykorzystaj ruchy wrogów przeciwko nim poprzez parowanie podczas walki.

Wizualna wskazówka informuje, kiedy wróg ma zamiar zaatakować. Jeśli zareagujesz odpowiednio szybko, możesz ich uniknąć i kontynuować kontratak.

Korzystanie ze wszystkich tych umiejętności i nie tylko daje ci wiele możliwości stania się najpotężniejszą siłą na pograniczu. Opanuj swój styl walki i naucz wrogów, aby nie zadzierali z Sonic the Hedgehog!

granice wokalne zaplanowane wyjście do PlayStation 5A Seria XboxA Playstation 4A Xbox OneA konwertyciA komputer Przez parowy 8 listopada

READ  Źle budujemy nasze domy

Obejrzyj zwiastun poniżej.

Zwiastun walki i ulepszania

Einglijski

język japoński