26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Do soboty, trzeciego tygodnia, prognozy dotyczące futbolu uniwersyteckiego: Georgia, Tennessee i Waszyngton zmierzą się z przeciwnikami Power 5

Do soboty, trzeciego tygodnia, prognozy dotyczące futbolu uniwersyteckiego: Georgia, Tennessee i Waszyngton zmierzą się z przeciwnikami Power 5

Ari Wasserman, David Oppen i Seth Emerson zapowiadają w podcaście do soboty najważniejsze mecze trzeciego tygodnia sezonu futbolu uniwersyteckiego. Trio omawiało gry i dokonywało wyborów przeciwko Georgii – Karolinie Południowej, Florydzie – Tennessee, Michigan State – Waszyngtonowi i nie tylko.

Poniżej znajduje się zredagowana i skrócona wersja dyskusji na temat ponad 10 gier z Tygodnia 3. Pełny odcinek obejmuje dyskusję na temat Penn State (-14,5) w Illinois, Pitta w Wirginii Zachodniej (-2,5), LSU (-9,5) w stanie Mississippi w stanie Kansas (-3,5) w Missouri w stanie Kolorado w Kolorado (-23,5) i więcej.

Cały odcinek możesz przesłuchać tutaj.

Karolina Południowa i Gruzja (-27,5)

Wassermana: Zaczniemy od Gruzji i Karoliny Południowej, ponieważ nie mogę się doczekać, żeby to obejrzeć. Seth, czy jest tu jakaś możliwość złapania tyłka?

Emersona: Mecz, za którym kibice Karoliny Południowej uchylają się, to mecz z 2019 roku, kiedy przyjechali (do Aten) i wywołali zamieszanie (20-17). Są tu od zawsze. Rok 2021 nie był jeszcze blisko (Gruzja wygrała 40-13), ale drużyna Południowej Karoliny jest prawdopodobnie lepsza niż drużyna z 2019 r., a to będzie wydawać się świętokradztwem. Nie jesteśmy jeszcze pewni, czy ta drużyna z Gruzji jest lepsza niż drużyna z 2019 r., która był niepokonany w sezonie zasadniczym, a jego jedyną inną porażką była porażka z Joe Burrowem i spółką w mistrzostwach SEC. Więc zawsze jest szansa.

Myślę, że na trasie będzie świetna atmosfera. Dwadzieścia osiem punktów, myślę, że 27,5 lub gdziekolwiek indziej, może wydawać się dużą liczbą, dopóki nie powiesz, że Gruzja wygrała ten mecz 45-14 lub 38-7, mniej więcej w tym stylu, co jest zgodne z tym, co osiągnęły dwie pierwsze drużyny wygrał. On był. Grali trochę w tych meczach, szczególnie w pierwszej kwarcie, zanim w pewnym sensie powiedzieli: „Och, OK, OK, zaczynamy”. Więc tak, chciałbym przedstawić punkty.

otwarty: Nie sądzę, że Karolina Południowa będzie w stanie strzelić więcej niż 10 lub 14 bramek. Mam obawy, czy uda im się zapobiec czemukolwiek, ale jestem też dość sceptyczny co do tego, czy Gruzja w pewnym sensie się obudzi i zdobędzie 40 punktów. Podobają mi się te punkty. Widzę, że bardziej przypomina to sytuację 31-10, w której Gruzja nigdy nie była zagrożona. Ale kurczę, Karolina Południowa jest dobra i nie wiemy jeszcze, że Gruzja jest potworem. 27,5, to dużo punktów. Więc daj mi Południową Karolinę i punkty za tę.

Wassermana: Czy jesteśmy pewni, że Karolina Południowa zdobędzie punkty w tej grze?

READ  W ostatnich chwilach Arsenal wrócił z 2-0, aby pokonać Bournemouth

otwarty: Zdobędą trochę punktów, Ari, i nie zostaną wykluczeni. Mam wiele pytań na temat ich umiejętności blokowania, ale mają zbyt duży talent ofensywny, aby zdobyć punkt. Powiem jednak, że przez ostatnie kilka lat mieli alergię na atletyzm Gruzji. To było trudne.

Wassermana: Myślę, że w zeszłym roku Karolina Południowa rozegrała jeden z najbardziej imponujących meczów roku, biorąc pod uwagę to, czego dokonała w Tennessee. Myślę, że istnieje pomysł lub proces myślowy, dzięki któremu będą w stanie utrzymać się tak blisko trasy. Zakochałem się w tym procesie myślowym, kiedy w tym tygodniu prezentowałem na stronie internetowej wybory, których dokonaliśmy. Im więcej myślę o tej grze i słyszę, jak ludzie o niej mówią, myślę, że Gruzja ją pokona i myślę, że to będzie dobre dla SEC. Myślę, że dobrze będzie zobaczyć, czy mamy do czynienia z drużyną z Gruzji, która jest rzeczywiście przygotowana na wygranie trzech meczów z rzędu.

Tennessee (-6,5) na Florydzie

Wassermana: Po tym, co widzieliśmy w tym roku na Florydzie, czuję, że Tennessee powinno to łatwo wygrać. Byłem trochę zaskoczony, gdy zobaczyłem, że spread nie był tak wysoki, jak się spodziewałem. Myślę jednak, że to Joe Milton Powell jest tutaj i chce sprawdzić, czy ten facet potrafi grać. co o tym myślisz?

otwarty: Tak naprawdę nie wierzyłem w voodoo na Florydzie/TN, zanim się tu przeprowadziłem (TN). Jednak po zajęciu się tym wydaje się, że Tennessee, jak co roku, utrzymuje na Florydzie swój najgorszy wynik w sezonie. Prawie to zrobili w zeszłym roku, przepraszając Karolinę Południową. Nigdy nie wyglądały ostro. Nie wygrali w The Swamp od 2003 roku. Myślę, że to coś, czego nie można stracić w obecnym składzie.

Denerwuje mnie to, ponieważ nie widzieliśmy jeszcze, jak dobre lub dobre jest Tennessee. W pierwszej połowie meczu przeciwko Virginii i Austinowi Peayowi wyglądali dość niechlujnie. Nie wyglądało to wspaniale. Ale nie wykluczam też niczego, gdy grasz z przeciwnikiem z FCS.

Pytanie, czy Joe Milton zdoła rozegrać wystarczającą liczbę zagrań, aby pokonać ten garb?

Mam wrażenie, że ludzie nie zrozumieli, że Floryda może być zła, zła lub bardzo zła. Rozmawialiśmy o tym w programie, ale myślę, że widzieliście logo UF i Gator i myślę, że ludzie byli trochę zahipnotyzowani.

Myślę, że Tennessee zajmuje się biznesem i osiąga wystarczające wyniki. Nie sądzę, żeby to wyglądało ładnie. Nie sądzę, że to będzie bułka z masłem. Nie sądzę, że Tennessee może zagrać dobrze. I nadal nie jestem pewien, czy to będzie miało znaczenie. Daj mi tutaj Tennessee, a ja wystawię punkty.

READ  Tydzień 2 2022 NFL wybiera od PFT

Emersona: Jest to dla mnie fascynująca gra ze względu na jej wpływ na przegranego. Jeśli Floryda przegra, pojawi się upał Billy’ego Napiera, który wydaje się bardzo wcześnie, ale to Floryda. Jeśli Tennessee przegra, konsekwencje będą znaczące dla wydziału, a może nawet dla wizerunku kraju. Miałem teorię, nie przewidywanie, ale teorię, że Tennessee pokonało Gruzję w Knoxville, ale Georgia i tak wygrała ligę, ponieważ Vols przegrali dwa mecze, a Georgia nie miała w harmonogramie kolejnego przegranego meczu. Jednak po obejrzeniu reszty SEC w ciągu pierwszych dwóch tygodni nie jestem pewien, czy w harmonogramie Tennessee znajdują się jeszcze dwie porażki. Tak więc, jeśli Tennessee przegra tutaj, będzie to strata i jesteśmy o krok od awansu do Gruzji lub przegapienia play-offów do SEC. Ale jeśli Tennessee wygra, w pewnym sensie utrzymają serwis i wszyscy w Gainesville oszaleją.

Wezmę Tennessee, aby tu wygrać i osłonić. Powiedziałbym, że Tennessee, po rozczarowującym tygodniu z Austinem Peayem, ma pewne rzeczy na filmie. Widzą, co muszą poprawić i zrobią to.

Wassermana: Myślę, że jedynym sposobem na utrzymanie tego meczu jest to, że Tennessee spieprzy w ataku. Nie wiem, czy Floryda kiedykolwiek będzie w stanie, w którym będzie mogła rzucić piłkę na boisko. Ja też jestem z tobą, Dave. Jestem w stanie najwyższej gotowości, bo na Florydzie jest bardzo źle.

Więc poruszę tutaj kwestie z Tennessee. Nie widzę bliskiego meczu, w którym nie zabezpieczyliby bramki, ale jeśli tak się nie stanie, jestem w stanie najwyższej gotowości ze względu na Tennessee, może nie jesteśmy dokładnie tam, gdzie naszym zdaniem powinni być rok po meczu, który przedstawili razem w zeszłym roku.

Waszyngton (-16,5) w stanie Michigan

Wassermana: Waszyngton wygląda na jedną z tych drużyn, które jeśli idą zgodnie z planem, uda im się nie przegrać i utrzymać ten ekscytujący atak, ludzie lubią ofensywę, ludzie lubią ofensywę podczas debaty, komisja lubi ofensywę. Będąc w stanie zdobywać punkty tak, jak to robią z Michaelem Penixem Jr. i prawdopodobnie jedną z najlepiej przyjmujących drużyn w kraju, myślę, że jest to interesująca gra. Stan Michigan najwyraźniej miał ciężki tydzień. W zeszłym roku myślałem, że stan Michigan będzie w stanie utrzymać blisko siebie, ale jeśli dobrze pamiętam, Waszyngton wyprzedził ich z rynku. Teraz są w drodze do East Lansing. Nie wiem, czy coś by się w tej kwestii zmieniło.

READ  Sesja na Kalwarii: Buckeyes latające pod radarem, stan Ohio sprawia, że ​​jest to uniwersytet o szerokim przyjęciu, a w Columbus robi się coraz chłodniej

otwarty: Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że w tej kwestii jestem z tobą. Myślę, że Waszyngton jest bardzo, bardzo dobry. Mecz w Boise State wywarł na mnie wrażenie.

W stanie Michigan potrzebuję kogoś, kto wyjaśni mi, dlaczego przestępczość maleje. Nie widzę tego. W tym roku nie zrezygnowali z podań dłuższych niż 10 jardów, ale to się zmienia. Jeszcze z nikim nie grali z Pulse. To nie jest centrum Michigan. Waszyngton się kręci. Kocham ich za zasięg tutaj.

Dobre, dobre drużyny z Waszyngtonu opiekują się złymi drużynami. Stan Michigan nie jest dobrym zespołem i znajduje się w dziwnym miejscu. Ciekaw jestem dynamiki w szatni. Nie sądzę, żeby skład mówił: „Och, nasz trener popełnił tutaj błąd”. Myślę, że lista wygląda tak: „Co się dzieje?” Nie sądzę, żebyś kiedykolwiek miał taki cykl mentalności koncertu. Myślę więc, że to będzie dziwny tydzień i myślę, że będzie to widać także na boisku. Więc daj mi Waszyngton.

Emersona: Mówisz to tak, jakby istniał precedens dotyczący tej konkretnej sytuacji. Nic. Kiedy jednak coś takiego dzieje się poza boiskiem, jest to albo efekt budowania zespołu, albo efekt odwrócenia uwagi. Jestem z Davidem. Ze względu na okoliczności wybiorę H. Michael Penix i Washington też są naprawdę dobrzy.

Zamki tygodnia

otwarty: Buffalo przegrało z ponownym uruchomieniem Wisconsin, a następnie przegrało z Fordhamem. Ludzie śpią na wolności. Daj mi wolność -3,5 w domu. Kaydon Salter to dobry gracz. Wyrzucono go z Tennessee i wydawał się bardzo odważny. To nie Grayson McCall, ale Jamey Chadwell ma rozgrywającego, więc to może być zwycięstwo Liberty za trzy przyłożenia.

Emersona: Mój zamek to Ole Miss z wynikiem 18,5 przeciwko Georgia Tech, co przysporzy mi kłopotów z niektórymi ludźmi z Atlanty, ale myślę, że to niska liczba. Nie wiem, czy Ole Miss to wspaniała drużyna, która ma zamiar zwyciężyć na Zachodzie. Wydaje mi się, że jest to mecz na 21-24 punkty.

Wassermana: Myślę, że stan Floryda w ten weekend zdecydowanie się rozkręci. Nie wiem, dlaczego mają tylko 26 punktów faworytów. Grają z Boston College i myślę, że sezon Boston College będzie trwał długo. W pierwszym meczu sezonu przegrali z Północnym Illinois, a w zeszłym tygodniu musieli uciekać z Holy Cross. Dla mnie to dziwny wiersz.

(Zdjęcie Grahama Mertza: James Gilbert/Getty Images)