22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Długo oczekiwana gra RPG Nintendo Switch została oficjalnie anulowana

Długo oczekiwana gra RPG Nintendo Switch została oficjalnie anulowana

Długo oczekiwane Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i Nintendo Switch OLED RPG zostały anulowane po kilku wcześniejszych opóźnieniach. Wiele z najlepszych gier RPG z ostatniej dekady jest dostępnych na Nintendo Switch. Na przykład, Wiedźmin 3: Dziki GonA SkyrimA The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Wszystkie są dostępne na Nintendo Switch. To prawdopodobnie trzy najlepsze gry RPG z ostatnich 10 lat. Jednak czeka na niego jeden zagorzały fan RPG tego gatunku na Switchu Pillars of Eternity II: Dead End Od Obsidian Entertainment, studia znanego z gier takich jak Fallout: Nowe VegasA South Park: Kijek PrawdyA Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith LordsA Neverwinter Noce 2A protokół alfaA światy zewnętrzne. Jeśli chodzi o gry RPG, Obsidian to Mount Rushmore na poziomie studyjnym. To była jedna z jej najlepszych prac Pillars of Eternity II: Dead End i jego poprzednika.

Pillars of Eternity II: Dead End Zadebiutował w 2018 roku na PC i 88 na Metacritic, co czyni go jedną z najwyżej ocenianych gier tego roku. Dwa lata później gra trafiła na Xbox One i PS4. Oczekiwano, że RPG pojawi się na Nintendo Switch w 2018 roku, ale zostało przesunięte z powrotem do 2019 roku. Następnie, w sierpniu 2019 roku, wydawca Versus Evil powiedział, że premiera Switcha jest „bliska”. Od tego czasu świerszcze są do tej pory.

„Niestety, po długich rozważaniach, zdecydowaliśmy się nie kontynuować gry Pillars of Eternity II: Deadfire na Nintendo Switch” – powiedział Versus Evil w rozmowie z przedstawicielem firmy. niezgoda kanał.

Jak wiecie, poprzednia wersja gry jest dostępna na Switchu. Jeśli jednak fani Switcha chcą oglądać tę serię, będą potrzebować dostępu do komputera PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S lub Xbox Series X.

READ  Samsung Galaxy A54 ze średniej półki trafia na półki sklepowe w kwietniu

Aby uzyskać więcej informacji o Nintendo Switch – w tym nie tylko najnowsze oficjalne wiadomości, ale i najnowsze plotki, przecieki i nieoficjalne spekulacje – kliknij tutaj. tutaj.

Nawet , Przełącznik Nintendo.