14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Detroit Tigers nie słyszał od Eduardo Rodrigueza, odkąd LHP został umieszczony na liście bez Ban 3 tygodnie temu

Detroit Tigers nie słyszał od Eduardo Rodrigueza, odkąd LHP został umieszczony na liście bez Ban 3 tygodnie temu

Detroit Tigers nie miały kontaktu Eduardo Rodriguez Odkąd gwiazda znalazła się na liście zakazanych trzy tygodnie temu, powiedział dyrektor generalny Avila, który powiedział, że zespół „nie ma innego wyjścia, jak tylko na niego czekać”.

Avila opowiedziała o sytuacji Rodrigueza w środę, 23 dni po umieszczeniu leworęcznego na listy zakazanej z powodu spraw osobistej. Tygrysy ogłosiły wówczas, że Rodriguez nie dołączy do drużyny „do odwołania”, a Avila w środę zauważył, że sytuacja jest „nadzwyczajna”.

„Wyciągnęliśmy rękę, ale oczywiście nie odpowiedział, więc czekamy na to” – powiedziała dziennikarzom Avila. „To niezwykłe, ale nie mamy innego wyjścia, jak teraz na to czekać i zobaczyć, co się rozwija, gdy idziemy”.

Rodriguez jest w pierwszym roku pięcioletniej, 77 milionów dolarów umowy z Tygrysami, ale nie wystartował od czasu urazu klatki piersiowej 18 maja. 13 czerwca

Rodriguez nie otrzymał zapłaty na liście zakazanej, a Avila odmówiła odpowiedzi, jeśli Tygrysy omówiły anulowanie jego umowy.

„W tym momencie nie będę się w to zagłębiał” – powiedział Avivila. „Oczywiście jest to teraz prywatna sytuacja z jego strony, więc nie będę wchodzić w żadne z tych aspektów prawnych”.

Menedżer Tigers AJ Hinch powiedział dziennikarzom w piątek, że Rodriguez był w swoim domu, ale nie podał dalszych informacji, mówiąc, że zespół „szanuje jego prywatność i po prostu próbował czekać na jego obóz, aby dać nam wskazówki, czego się spodziewać”.

„Chcemy, żeby wszystko było w porządku” – powiedział Hinch dziennikarzom. „Chcemy, aby był w dobrym miejscu, chcemy, aby wszystko wokół niego ustabilizowało się. Ale tak naprawdę nie możemy podejmować żadnych rozważań, dopóki nie dowiemy się dokładnie, co jest pod ręką. Poczekamy, aż się otworzy, kiedy zechce”.

29-letni Rodriguez ma 1-3 z 4,38 ERA w ośmiu meczach w tym sezonie z Tygrysami. Pierwsze sześć sezonów spędził w lidze z Boston Red Sox i był zwycięzcą 19 meczów dla Bostończyków w 2019 roku.

READ  Northwestern zwalnia trenera baseballu Jima Fostera po oskarżeniach o zastraszanie