29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Deebo Samuel ma ograniczenia w praktyce 49ers;  Trend w pozytywnym kierunku – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Deebo Samuel ma ograniczenia w praktyce 49ers; Trend w pozytywnym kierunku – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

SANTA CLARA – skrzydłowy Deebo Samuel wydaje się zmierzać w pozytywnym kierunku dla 49ers.

Samuel miał wziąć w nim udział, ale jego treningi będą ograniczone w czwartkowe popołudnie, dzień po wzięciu udziału jedynie w zajęciach kondycyjnych i fizjoterapii w ośrodku treningowym 49ers.

Trener Kyle Shanahan, kiedy spotkał się z mediami przed treningiem, odmówił podania jakichkolwiek szczegółów dotyczących kontuzji lewego barku Samuela.

Jednakże dyrektor generalny 49ers, John Lynch, wydawał się optymistyczny, że Samuel będzie dostępny do gry przeciwko Detroit Lions w niedzielnym meczu NFC Championship na stadionie Levi's.

„Deebo radzi sobie naprawdę dobrze na rehabilitacji, mówię ci” – powiedział Lynch. Podczas wystąpienia w KNBR. „Wczesne objawy dodają nam odwagi. Zrobiliśmy tomografię i tak dalej. Mamy dobre wieści. A potem zapytajmy: jaki jest jego ból? Jaki jest jego zakres ruchu? Wszystkie te elementy stale się poprawiają”.

Samuel rozegrał zaledwie dziewięć snapów w zwycięstwie drużyny 49ers w fazie play-off NFC nad Green Bay Packers, po czym opuścił mecz z powodu kontuzji barku. Shanahan powiedziała, że ​​badania wykazały, że Samuel nie doznał złamania barku.

„To bardzo płynna sytuacja” – powiedział Lynch. „To jednak mistrzostwa NFC. Mogę ci to obiecać: Deebo da z siebie wszystko. Będzie chciał grać do końca. Czy go oczyścimy? Czy pozwolimy na to? Z pewnością bardzo byśmy tego chcieli mieć go.”

„Myślę, że w tym tygodniu pozostało jeszcze dużo czasu. Kiedy on tam jest, jesteśmy lepszym zespołem, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, a on zrobi wszystko, co w jego mocy, aby go tam zatrzymać.

Samuel odgrywa ważną rolę w ataku 49ers jako podający, biegacz i blokujący. Złapał 60 podań na 892 jardy i siedem przyłożeń. Zdobył także pięć przyłożeń na ziemi, zdobywając 225 jardów w 37 próbach.

READ  2023 NFL Playoffs AFC, NFC Championship Round: jak oglądać informacje

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk