28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czy Robert Kraft z Patriots podejmie trudną decyzję w sprawie Billa Belichicka? – NBC Sports Boston

Czy Robert Kraft z Patriots podejmie trudną decyzję w sprawie Billa Belichicka? – NBC Sports Boston

Patrioci 1-5. W przypadku meczów przeciwko Bills i Dolphins bardzo prawdopodobne jest, że wynik 1-7 będzie bardzo prawdopodobny. Mówią o wyczerpaniu się w pierwszym „straconym sezonie” w karierze trenerskiej Billa Belichicka.

Kiedy mówię „zagubiony”, mam na myśli desperację przed Świętem Dziękczynienia. Gra na sznurku. Wkraczamy w okres niepewności, w którym nikt nie wie, czy przyjedzie tu w przyszłym roku.

Patrioci z 2000 roku nie byli tacy. Bill był nowy. Budowali. Nawet Browns z 1995 roku rozpoczęli sezon 3-1 i w połowie sezonu prowadzili 4-4, zanim właściciel Art Modell ogłosił, że zespół przenosi się do Baltimore i sezon się skończył.

Ten sezon jest inny. O północy Patriots będą prawdopodobnie o jedno zwycięstwo. Stali się jedną z najgorszych drużyn w lidze. To nie są kontuzje. To nie harmonogram. Ubiegłoroczny spadek rozpoczął się po Święcie Dziękczynienia i liczył 13 meczów.

🔊 Patriots Talk: Czy po porażce Patriots z Raiders rzeczywistość straconego sezonu zaczyna do nas docierać? | Słuchaj i subskrybuj

Pod koniec ubiegłego roku ich bilans wynosił 2-5, a po zwycięstwie nad Arizoną i Miami oba zespoły korzystały z rezerwowych rozgrywających. W tym sezonie mają na koncie tylko jedno zwycięstwo nad Jets. Jeśli zdobędziesz gola u siebie (a mam nadzieję, że tak się stanie), będzie to 3-10.

Chwieją się, zanim hymn się skończy. Oto najświeższe informacje na temat deficytu drużyny w pierwszym meczu od czasu niezwykle emocjonującej porażki z drużyną Vikings w Dniu Turcji.

 • Na Raiders: 13-3 (pierwsza połowa)
 • kontra Saints: 21-0 (pierwsza połowa)
 • w Cowboys: 28-3 (do przerwy)
 • vs. Dolphins: 17-3 (pierwsza połowa)
 • vs. Eagles: 16-0 (koniec pierwszej kwarty)
 • At Bills: 7-0 (po rozpoczęciu)
 • vs. Dolphins: 14-7 (wczesna trzecia kwarta bez Tua Tagovailoa z Miami)
 • vs. Bengals: 22-0 (pierwsza połowa)
 • Na Raiders: 17-3 (pierwsza połowa)
 • At Cardinals: 13-7 (2. kwarta, bez Kylera Murraya)
 • vs. Bills: 17-7 (pierwsza połowa)
READ  Reprezentacja Waszyngtonu wybiera Elijaha Greena w MLB Draft

Ich podstawowymi narzędziami kopania dołka są kary i straty. Robią to sobie. W niedzielę zrobili to ponownie w Vegas.

Pomimo edyktu Belichicka „zacznij od nowa” po porażce Saints, obrona była w trudnej sytuacji po 16 meczach i 69 jardach, które zakończyły się golem z gry. To był właściwie drugi gol z gry, który poprowadził Raiders, ponieważ za pierwszym razem Vegas otrzymało nowe życie dzięki karze „dźwigni” nałożonej przez Patriots. Atak przejął kontrolę, popełniając kary przy pierwszych dwóch snapach, przewracając podanie przy ekranie i zabijając rzut karny.

Przynajmniej w tym tygodniu Patriots trzymali się na tyle blisko, że znaleźli ciekawy sposób na ostateczne poświęcenie się, tak jak zrobili to w zeszłym roku przeciwko Raiders i Bengals, a w tym roku przeciwko Eagles i Dolphins. W niedzielę winne były rzuty karne, błędy i złe zarządzanie meczem.

Począwszy od zeszłorocznego Święta Dziękczynienia, Patriots konsekwentnie zaczynali powoli, często pozostając w tyle dwucyfrowo. Bill Belichick wspomina powolny start po porażce z Raiders w 6. tygodniu.

Jeśli dodać do tego sytuację na boisku, ciągłą strużkę corocznego złego zarządzania składem, zmarnowane pieniądze i niekontrolowane wykroczenia wykrywane co tydzień, jest bardziej prawdopodobne, że era Billa Belichicka przeżywa agonię.

Zwłaszcza, że ​​marcowy edykt Roberta Krafta „popraw albo inaczej” nadal obowiązuje.

Nie można dosłownie zwiększyć miotacza ognia do 50 milionów dolarów w ciągu dwóch lat, tak jak Belichick zrobił to z Jonnu Smithem i Nelsonem Agholorem w 2021 i 2022 roku. Nie po tym, jak w 2020 roku odmówił zapłaty najlepszemu rozgrywającemu w historii NFL w tym samym okresie.

Nie możesz podejmować aroganckiej decyzji trenerskiej co do tego, kto poprowadzi Twój atak, tak jak zrobił to Belichick w 2022 roku, i rujnować rozwój początkującego rozgrywającego, który będzie mógł podpisać debiutancki kontrakt.

READ  Katar oferuje kibicom bezpłatne wyjazdy na Mistrzostwa Świata. Ale był pewien haczyk.

A jeśli chcesz porozmawiać o słowie „zdolny”, zawsze pamiętaj i nigdy nie zapominaj, co Belichick powiedział o Macu Jonesie pod koniec lipca 2022 r.:

„Myślę, że Mack wykonał świetną robotę” – powiedział Belichick. „Pracował niezwykle ciężko. Ogólnie cechuje go niesamowita etyka pracy. Myślę, że nastąpiła duża poprawa. Jego praca fizyczna i kondycja, praca nad mechaniką, praca nóg, praca nad zrozumieniem naszego ataku, sposób gry przeciwników. Obrony, sytuacje – i tak dalej.

„Poczynił ogromne postępy” – Belichick powiedział o Jonesie. „W zeszłym roku wykonał świetną robotę, ale w tym roku zaczyna od znacznie wyższego punktu niż w zeszłym. Dlatego jego praca poza sezonem była ważna i myślę, że wszyscy zdają sobie sprawę, jak jest przygotowany i jak daleko zaszedł”. „Był dalej niż rok temu”.

Nie możesz być najgorszą drużyną w NFL, jeśli twój właściciel jest przyzwyczajony do posiadania najlepszej drużyny w NFL.

Tymczasem Senior Bowl odbędzie się cztery miesiące później. Bezpłatna agencja zostanie otwarta za około pięć miesięcy. Projekt będzie gotowy za sześć miesięcy

Nadszedł czas, aby Kraft zaczął ustalać, czy Belichick będzie odgrywał tę samą rolę, zmniejszoną rolę, czy też nie będzie pełnił żadnej roli po zakończeniu sezonu. Belichick musi zacząć myśleć o tym, czy chce kontynuować grę, czy nie. Zbliża się ważny punkt kontrolny dla tej drużyny.

Za dwa tygodnie – w Halloween – upłynie termin handlu. Oczywiste jest, że Patriots nie będą dodawać więcej w dłuższym okresie. Mają jednak niezliczone aktywa, które mogą przenieść w zamian za typy.

To zawodnicy, którym wygasły kontrakty Kogo inne zespoły mogą pożądać: Hunter Henry, Trent Brown, Kyle Dugger, Kendrick Bourne, Josh Uche, Mike Onwenu, Mike Gesicki, Ezekiel Elliott i Anfernee Jennings.

READ  Ciężko grający Daryl Lamonica, pomocnik, zmarł w wieku 80

Uche, Dugger i Onwenu zbliżają się do podpisania drugiego kontraktu i są uważani za pół-starszych wolnych agentów (choć ich rynek dla wszystkich będzie spadał wraz z fortuną zespołu). Wszystko to może dać impuls potrzebującemu pretendentowi do play-offów. Jeśli Patrioci nie podpiszą tej umowy, czy powinni ją przenieść i otrzymać coś w zamian?

A co z Macem Jonesem? Jako trzecioroczny rozgrywający w swojej debiutanckiej umowie prawdopodobnie zasługuje na miejsce w trzeciej rundzie. Zwłaszcza jeśli inny zespół uważa, że ​​Jones tak naprawdę nie jest śmierdzącym i jest ofiarą okoliczności.

Czy Belichick byłby skłonny sprzedać i dodać typy? A może chce w tym sezonie osiągnąć jak najwięcej zwycięstw?

Większe pytanie brzmi, czy Kraft unieważni lub zażąda sprzedaży. Patrioci Obecnie przewidywana wielkość kapitalizacji wynosi 95 milionów dolarów Na rok 2024. Zmierzają do wyboru z pierwszej 10-tki.

Czy Kraft chce odbudowy Belichicka? Odpowiedź na to pytanie zaczniemy uzyskiwać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

To właśnie dzieje się przy 1-5, gdy 1-7 patrzy na ciebie i całuje.