21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czyj korzeń |  Jakie miejsce zajmuje Bills w obrazie play-offów AFC z 16. tygodnia?

Czyj korzeń | Jakie miejsce zajmuje Bills w obrazie play-offów AFC z 16. tygodnia?

Kowboje (10-4) w Dolphins (10-4) | Niedziela, 24 grudnia o 16:25 w FOX

Komu kibicować: Kibicować kowboje

Dlaczego: Od wrogów z 15. tygodnia do przyjaciół z 16. tygodnia, życie w NFL szybko się zmienia. Bills nadal mają realną szansę na zwycięstwo w AFC East, a zwycięstwo Cowboys w tym tygodniu znacznie ułatwiłoby utrzymanie tych szans.

Matematycznie rzecz biorąc, Bills muszą wygrać w 17. tygodniu z Patriots i aby Dolphins przegrali jedno ze swoich pojedynków (DAL, BAL), aby Bills mieli szansę wygrać dywizję w 18. tygodniu.

Przegrana z Dolphins w 16. tygodniu zwiększyłaby szanse Buffalo na play-offy do 85%, a ich szanse na wygranie ligi do 50%.

Patrioci (3-11) w Broncos (7-7) | Niedziela, 24 grudnia o 20:15 w sieci NFL

Komu kibicować: Kibicować Patrioci

Dlaczego: Porażka Broncos w tym miejscu obniża ich bilans do 7-8, ale eliminuje ich z rywalizacji w fazie play-off, przy czym kilka drużyn z bilansem 8-6 wciąż jest w grze. Jest to również ważne, ponieważ Broncos nadal mają bezpośredni dogrywka nad Bills, jeśli obaj zakończą rok z tym samym rekordem.

Przegrana Broncos zwiększyłaby szanse Buffalo w play-offach do 88%.

Gry, które mogą być ważne w procesie rozstawienia w dywizjach

kibicować Pudełko (7-7) W niedzielę pokonać Jags (8-6) i kibicować Najeźdźcy (6-8) Pokonać Chiefs (9-5) w Boże Narodzenie.

Te mecze nie mają większego wpływu na wyścig o dziką kartę w AFC East, ale nadal mogą być pomocne w rozstawieniu w fazie play-off, jeśli Bills wygrają swoją dywizję. Jeśli Bills wygrają AFC East i będą mieli taki sam rekord jak Chiefs, to oni będą mieli remis w walce o czołowe miejsce w tabeli. Spadek Jags do 8-7 pomógłby także Billsowi w rozstawieniu, jeśli Buffalo wygra dywizję.

Najgorszy scenariusz

Najlepszy scenariusz

Przegrana Texans + porażka Colts + porażka Dolphins + porażka Broncos zwiększyłyby szanse Buffalo na przejście do play-offów do 90%. W tym scenariuszu Bills zajmują szóste miejsce w AFC do 17. tygodnia.