7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

YourTango

Cztery znaki zodiaku, których relacje poprawiają się w tygodniu od 4 do 10 grudnia 2022 r

W tygodniu od 4 do 10 grudnia 2022 r. Wenus i Merkury zamieniają się w logiczny ziemski znak Koziorożca, a sprawy miłosne stają się bardziej praktyczne, pomagając stworzyć solidne podstawy w związku i życiu.

Merkury rządzi komunikacją Podczas gdy Wenus rządzi romantycznymi związkami.

Kiedy oboje są w środku Koziorożec Oznacza to, że jesteś zachęcany do rozmowy o tym, co jest ważne w twoim związku i czego ty i twój partner potrzebujecie od miłości.

Kiedy przejdą od Strzelca do Koziorożca, poczujesz, jak twoje wewnętrzne przewodnictwo poprowadzi cię do myślenia o tym, jak możesz osiągnąć wszystkie te marzenia i cele, które wyznaczyłeś w zeszłym miesiącu.

Jeśli faktycznie nie zrobisz planu, nie będziesz miał szans na urzeczywistnienie marzenia.

Wenus w Koziorożcu To bardzo akt służby, jeśli chodzi o język miłości, więc to świetny czas, aby skupić się na tym, jak musisz być kochany przez swojego partnera w ten sposób i jak on również musi czuć twoją osobowość.

Gdy pełnia Księżyca w Bliźniętach powróci do cech, które pojawiły się po raz pierwszy około 30 maja 2022 r., kiedy Księżyc w nowiu pojawi się w tym znaku, będziesz gotowy do zebrania nasion, które zasiałeś.

Bliźnięta to znak powietrzny Preferuje komunikację i znany jest z tego, że świadomie wybiera to, w co chce inwestować.