16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Córka Susan Sarandon odpowiada krytykom na temat kontrowersyjnej sukni ślubnej

Córka Susan Sarandon odpowiada krytykom na temat kontrowersyjnej sukni ślubnej

Eva Amurri, córka Susan Sarandon, odpowiedziała krytykom, którzy nazwali ją „skandalem” z powodu kontrowersyjnej sukni ślubnej.

Aktorka w poniedziałek na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami ze ślubu z szefem kuchni Ianem Hawke’em, pisząc: „To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen miłości i niesamowitej energii”.

Jedno urocze zdjęcie z weekendowego ślubu pokazało nową parę pozującą w deszczu, podczas gdy Amore miała na sobie sukienkę bez ramiączek Kim Casas z gorsetowym dekoltem.

Eva Amurri wypowiedziała się na temat krytyków, którzy skrytykowali jej suknię ślubną. Instagram/thehappylyeva
Córka Susan Sarandon zamieściła w poniedziałek na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu z Ianem Hawke, pisząc: „To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen miłości i niesamowitej energii”. Instagram/thehappylyeva

Amore (39 l.) dodała następnie zbliżenie swoich piersi i emoji przedstawiającą twarz do całowania: „A jeśli ktoś jest zdenerwowany tym, że mój stanik nie został „odłożony”… może zrobić zrzut ekranu później”.

Podczas gdy krytycy nazywali obszerniejszą suknię panny młodej „niepochlebną”, Amore uznała, że ​​gdy ją wybrała, stanowiła idealne połączenie „seksowności” i „elegancji”.

„Uwielbiam to, że nadaje bardzo vintage i kobiecy charakter, nie będąc jednocześnie nadmiernie puszystym” – powiedziała Powiedział ludziom W opublikowanym w poniedziałek wywiadzie powiedziała: „Chciałam czuć się jednocześnie seksownie i elegancko i myślę, że sukienka zachowała idealną równowagę”.

„Każdemu, kto czuje się zgorszony tym, że nie „opuszczam” swoich cycków… nie krępuj się, zrób mi później zdjęcie” – napisała obok zbliżenia swojej klatki piersiowej. Instagram/thehappylyeva
Na przyjęciu Amore miała na sobie sukienkę bez ramiączek marki Kim Casas, z niskim dekoltem. Instagram/Marcus McGregor

Przed swoim wielkim dniem Amore z podekscytowaniem opowiadała o wyborze „seksowniejszej” sukienki: Opowiadaj nam co tydzień W czerwcu „Właśnie to miałam na myśli. Doskonale odzwierciedla to, kim jestem dzisiaj jako kobieta”.

W sobotę Amore i Hawk wzięli ślub w nowojorskiej dolinie Hudson Valley.

Gościli około 40 osób, w tym Sarandon i jej byłego Tima Robbinsa, aby uczcić to francuskim przyjęciem w ogrodzie.

Magazyn People podał, że Hawke i jej mąż pobrali się w sobotę w nowojorskiej dolinie Hudson. Instagram/Marcus McGregor
To było kameralne wesele na 40 gości. Instagram/Marcus McGregor

„Naprawdę chcieliśmy, aby nasza mała rodzina znalazła się w centrum tego wszystkiego i skupiała się w równym stopniu na dzieciach, jak i na nas” – Amore powiedziała magazynowi People.

„Współpracowaliśmy z naszym wedding plannerem, aby stworzyć bardzo osobisty i kameralny ślub, a następnie skupiliśmy się na naszej drugiej miłości w życiu: jedzeniu! Jedyne, czego naprawdę potrzebowaliśmy, to piękna atmosfera, najbliżsi nam ludzie i pyszne przyjęcie”.

READ  Klaus Teuber, twórca gry backgammon Catan, zmarł w wieku 70 lat

W lutym Amore i Hawk ogłosili swoje zaręczyny w Paryżu w lutym 2023 roku, po dwóch latach randek.