20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Colin Morikawa, Jordan Spieth wśród Davis Love III, który zapełnił listę skumulowaną US Presidents Cup

Colin Morikawa, Jordan Spieth wśród Davis Love III, który zapełnił listę skumulowaną US Presidents Cup

Nie będzie to najwyżej oceniana drużyna piłkarska Alabamy grająca u siebie w Akron, ale amerykańskie osobistości będą faworytami do pokonania reprezentanta po raz dziewiąty z rzędu w Presidents Cup w ciągu dwóch tygodni.

Kapitan drużyny USA Davis Miłość III Uzupełnił listę pozostałych graczy w środę sześcioma z 26 najlepszych graczy w światowych rankingach golfa: Colin MorikawaA Jordan SpiethA Billy HorschelA Cameron YoungA Max Homa A Kevin Kissner.

Będą golfistą numer 1 na świecie Scotty SchefflerA Patryk CantlayA Xander ShaveliA Justin ThomasA Sam Burns A Tony Vino W drużynie USA.

Będzie to najmłodsza drużyna USA w historii President’s Cup, ze średnią wieku 29,6 lat. Presidents Cup zaplanowano na 22-25 września w klubie Quail Hollow w Charlotte w Północnej Karolinie.

Chociaż drużyna z USA byłaby faworytem, ​​Love powiedział, że będą musieli dobrze grać pod presją.

„Nadal będzie to ten stadion, ta pierwsza koszulka, amerykańskie flagi i „Go USA” – powiedział Love – „To ich 12-osobowa drużyna, która nigdy wcześniej nie grała razem. Chcą wygrać dla tej drużyny. Nie sądzę, że musimy dużo przekazywać wiadomości ani motywować. Jasne, wcale nie chcesz być w przegranej drużynie.

Najwyżej sklasyfikowani gracze w międzynarodowej drużynie to Japończycy Hideki Matsuyama I Korea Południowa Songjae Im, które mają odpowiednio 16 i 18 lat. Dwie gwiazdy czekały na międzynarodowy zespół, Australia Cameron Smith i Chile Joaquin Niemannniekwalifikujące się do dołączenia do drużyny po ucieczce na pole golfowe LIV.

„W pełni rozumiemy górę przed nami: to prawdopodobnie najlepsza amerykańska drużyna, jaką kiedykolwiek zgromadzono, jeśli spojrzysz na nich na papierze z ich osiągnięciami i ich światowymi rankingami”, kapitan drużyny międzynarodowej Trevor Immelman powiedział wtorek.

Średni światowy ranking drużyny USA to 11,8; Międzynarodowy zespół to 48,8. Drużyna USA składa się z pięciu z 10 najlepszych graczy na świecie i 11 z 20 najlepszych graczy. Reprezentacja międzynarodowa nie ma 10 najlepszych graczy i dwóch najlepszych 20 graczy.

READ  Notatki o inwazji: Kopech, Pasquantino, Ashcraft, Tigers

„Trevor będzie miał zespół, który ma na swoich barkach chip, który jest podekscytowany i chce udowodnić, że nadal może konkurować” – powiedział Love. „Musimy być ostrożni. Z pewnością ci faceci nie zabiorą jej na leżąco.”

Miłość w zasadzie podążała za scenariuszem, dokonując wyborów kapitana po przegranej Czy Zlatorisktóry zajął siódme miejsce w klasyfikacji Presidents Cup z powodu kontuzji pleców, która spowodowała, że ​​opuścił ostatnią rundę sezonu. Spieth, Morikawa, Homa, Horschel i Young zajęli w tabeli miejsca od ósmego do dwunastego, a Kesner, weteran i specjalista od meczów, zajął piętnaste.

Tom Hogg A JT Boston Wyprzedzili Kissnera w klasyfikacji Presidents Cup, ale nie zostali wybrani do zespołu.

38-letni Kessner wygrał WGC-Dell Technologies Match Play w 2019 roku i był wicemistrzem w 2018 i tym sezonie, kiedy przegrał z Schefflerem w finale. Kesner wygrał 2:0-2 i zdobył trzy punkty w swoim jedynym poprzednim występie w Presidents Cup, w Liberty National Golf Club w New Jersey w 2017 roku. Jest uważany za jedną z najlepszych rakiet na świecie i zajął siódme miejsce w PGA 2017 Mistrzostwa odbyły się w Przepiórczym Hollow.

Schaeffler, Morikawa, Burns, Hurschel, Young i Homa jako pierwsi pojawili się na Presidents Cup. Schaeffler i Morikawa rywalizowali w amerykańskiej drużynie, która zmiażdżyła Europę 19-9 w Ryder Cup 2021 w Wesling Straits.

Podczas gdy Stany Zjednoczone tradycyjnie walczyły w Ryder Cup, wygrały 11 z ostatnich 13 pucharów prezydentów i tylko raz przegrały 20 x 11 w Melbourne w Australii w 1998 roku. Drużyny zremisowały 17-17 w George w RPA, w 2003.

za kapitanem drewno tygrysaDrużyna USA wygrała 16-14 w Melbourne w ostatnim Presidents Cup w 2019 roku.

„To, co robimy w Presidents Cup lepiej niż w Ryder Cup, to to, że nie boimy się przegrać ani wątpliwości w naszych głowach” – powiedział Loew. „Weszliśmy z dużą pewnością siebie i musimy utrzymać ten impet. Było trochę bliżej, niż chcieliśmy ostatnim razem w Australii”.

READ  Wyniki Canelo vs GGG 3: dolna karta na żywo i aktualizacje z głównych wydarzeń