19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

George Kittel z San Francisco 49ers opuszcza trening z powodu kontuzji uda

George Kittel z San Francisco 49ers opuszcza trening z powodu kontuzji uda

Santa Clara, CA – ciasny koniec w San Francisco 49 George Keitel Nie trenował w środę z powodu kontuzji uda, przez co w niedzielnym meczu otwierającym sezon przeciwko Chicago Bears był w powietrzu.

Trener dziewiątek Kyle Shanahan powiedział, że Kittel doznał kontuzji podczas poniedziałkowego „bonusowego” treningu.

„Nie jestem pewny [the extent of the injury]Shanahan powiedział w środę. „Miałem nadzieję, że dzisiaj było dobrze. Zrobił trochę w poniedziałek i dzisiaj nie czuł się dobrze, więc musimy widzieć każdego dnia. „

Dziewiątki zachowały ostrożność z Kittelem podczas zgrupowania po tym, jak opuścił trzy mecze w zeszłym sezonie z powodu kontuzji łydki. Ma dodatkowy dzień tu i tam, starając się zachować zdrowie w sezonie.

Kittle nie grał przez cały sezon od 2018 roku z powodu kontuzji stopy, kolana i ścięgna udowego.

W zeszłym sezonie miał 71 przyjęć na 910 jardów i sześć przyłożeń w 14 meczach. Jeśli Kittle nie jest w stanie zagrać przeciwko Niedźwiedziom, Dziewiątki mają: Charlie WarnerA Ross Doyle A Tyler Croft Dostępne na liście.

Gdzie indziej na froncie kontuzji, linia ofensywna Dziewiątek Daniel Brunskill (ścięgno podkolanowe) jest wymienione jako nie zaangażowane w praktyce. plecy Dre Greenlaw (łokieć) został wymieniony jako uczestnik ograniczony i nosił niebieską koszulkę offline na sesję.

READ  Urugwaj vs Korea Południowa Mistrzostwa Świata na żywo mecz: wynik i aktualizacje