6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Umowa z Conde z Chelsea wciąż trwa, ponieważ oficjalne twierdzenia Barcelony są odrzucane - doniesienia

Umowa z Conde z Chelsea wciąż trwa, ponieważ oficjalne twierdzenia Barcelony są odrzucane – doniesienia

Wcześniej dzisiaj rozpętała się piłkarska burza „Twitterati” z powodu „późnych informacji”, że Barcelona zdołała pokonać Chelsea po raz drugi tego lata, przekonując obrońcę Sewilli, Julesa Koundé, do dołączenia do Culés zamiast do The Blues. Ale doniesienia w Hiszpanii z Mundo Deportivo A El Chiringuito – Obaj podskoczyliby na twierdzenie, że wielka Barcelona, ​​mimo podupadającego statusu, wciąż jest gigantem w sporcie – mówi wręcz przeciwnie.

Oczywiście w piłce nożnej działy się dziwne rzeczy. Manchester United Z pewnością nie liczyli na niego Chelsea pokonała ich, by zabrać Pedro z Barcelony. i dlaczego Tottenham Kiedy Willian, mój lekarz, wrócił z dwoma dniami na robienie zdjęć długopisem, papierem i całym tym jazzem, Pozbyłem się Tottenhamu, by przenieść się do zachodniego Londynu Chociaż to. Konde może zrobić dla nas to samo Prawo Beckhama Jakiekolwiek słodkie rzeczy Barcelona szepcze im do uszu, gdy robią wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć tego, co może być jednym z najbardziej przerażających upadków w historii tego sportu.

Mając to na uwadze, nie martw się jak Boehly i spółka. Udowadniają, że są czymś więcej niż tylko zdolnymi graczami w piłce nożnej, mimo że (teoretycznie) są pierwszymi rodeo, które to zrobiły. Gdyby nie był Koundé, ktoś inny byłby równie zdolny lub lepszy niż reprezentant Francji.

READ  The Bears przewidują Davida Moore'a i linebackera Grega Strowmana