22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Clippers twierdzą, że występ Kawhi Leonarda w drugim meczu przeciwko Mavs jest wątpliwy

Clippers twierdzą, że występ Kawhi Leonarda w drugim meczu przeciwko Mavs jest wątpliwy

Playa Vista w Kalifornii. – Gwiazda Clippers, Kawhi Leonard, pozostaje niepewna wystąpienia we wtorek wieczorem w drugim meczu pierwszej rundy play-off Los Angeles z Dallas Mavericks.

Leonard wziął udział w poniedziałkowych treningach, ale trener Ty Lue powiedział, że nie będzie żadnego kontaktu podczas, jak to określił, próbnej sesji treningowej, mającej na celu uporządkowanie spraw, nad którymi zespół musi popracować.

„Dzisiaj będzie ćwiczył i zobaczymy” – powiedział Lue zapytany, czy Leonard zagra we wtorek.

Leonard opuścił dziewięć meczów z rzędu z powodu zapalenia prawego kolana, które w przeszłości przeszło operację z powodu kontuzji więzadła krzyżowego przedniego (ACL) i łąkotki.

Leonard nie grał od 31 marca, a Lue powiedział, że nie nawiązał żadnego kontaktu, zanim w raporcie dotyczącym kontuzji uznano go za podejrzanego i opuścił pierwszy niedzielny mecz.

Jeśli Leonard nie wróci we wtorek, będzie miał jeszcze trzy dni przed trzecim meczem, który odbędzie się w piątek w Dallas.

Clippers prowadzą w serii do trzech zwycięstw 1:0.

READ  Siedmiu graczy NFL gotowych na przełomowy sezon w 2023 roku: Kenny Pickett i Toney Cadarius na pierwszych stronach gazet