30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cirkus Opening Day Box Office: Film Ranveera Singha i Rohita Shetty’ego sprzedaje 3 lakh biletów;  Zbiera 6,25 crore

Cirkus Opening Day Box Office: Film Ranveera Singha i Rohita Shetty’ego sprzedaje 3 lakh biletów; Zbiera 6,25 crore

the Rohita Shetty’ego Komedia Cyrk jest na topie Ranveera Singha Start w kasie w Indiach był powolny. Komedia błędów odnotowała niskie obłożenie w całodziennych salach kinowych, a szacunkowa kolekcja pierwszego dnia wahała się od 6,25 crore do 6,50 crore. Cirkus wypuścił ponad 10 000 programów w dniu otwarcia i odnotował spadek obłożenia w ciągu dnia o 12 procent, znacznie poniżej oczekiwań Conversation. Oczekiwano, że film tej rangi zadebiutuje z kwotą 15 crore, ale są chwile, kiedy wielkie hity nie spełniają oczekiwań. To jedno z tych.

Cirkus ma niski start

Trzy krajowe sieci – PVR, Inox i Cinepolis – zebrały około 3,20 crore rupii, wnosząc ok. 50 procent całego biznesu. Podczas gdy PVR odnotował łączną wartość netto 1,50 crore rupii, pozostałe dwie sieci, Inox i Cinepolis, zebrały ok. 1,70 crora. Największą niespodzianką był pas Gudżaratu, ponieważ liczby z tego pasa były szokujące, ponieważ filmy Rohita Shetty’ego tradycyjnie radziły sobie bardzo dobrze w Gudżaracie, rynek ten jest również znany jako ogromny hit w filmach komediowych. Tor w Bombaju był również wielkim rozczarowaniem dla tego filmu Rohita Shetty’ego, ponieważ większość widzów w tym pasie wybiera się na Avatar: The Way of Water na dużym ekranie.

Film musi zobaczyć ogromne skoki i skoki w sobotę i niedzielę, aby jakoś uratować scenariusz po tak niskim starcie, a droga przed nami wygląda na nieco trudną, biorąc pod uwagę początek i ustne informacje.
Cena była na poziomie trendu, a zatem oferty były niższe niż wskazywałyby na to liczby. Film został wydany w tygodniu świątecznym i dopiero się okaże, czy może uzyskać jakieś świąteczne korzyści z jego emisji. Przez cały rok lukratywne okno Eid, Dzień Niepodległości i Diwali było katastrofalne dla filmów hindi, a początek Cyrku również wskazuje na nudne Święta Bożego Narodzenia. Słaby początek wskazuje również, że zwiastun Cirkus nie wywołał żadnego szumu wśród publiczności, ponieważ komedia Rohita Shetty’ego z Ranveerem Singhem i całym zespołem z pewnością gwarantuje znacznie większy debiut tylko na podstawie wartości nominalnej.

READ  Gwiazda „Królewny Śnieżki” Rachel Ziegler Angers Konserwatywni fani i fani Disneya nalegają na postać księcia z filmu „Stalix”

Czy Cirkus pokaże upartość w sobotę i niedzielę?

Od tego momentu los się nie zmieni, ale skok liczb w sobotę i niedzielę, po których następuje poniedziałek równa się piątek, może dać Cirkusowi okazję do opublikowania niektórych liczb dotyczących oszczędności, chociaż wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ raport na miejscu o zawartości nie jest do poziomu Marka. Film sprzedał około 3 lakh biletów w dniu premiery w całym kraju. Cirkus okazuje się być jedną z tych rzadkich porażek Rohita Shetty’ego, a to także dało szansę wszystkim, którzy przez 15 lat chowali się w szafach, czekając, aż mężczyzna nie wyjdzie i nie da upustu swoim myślom. Ale z pewnością wróci silniejszy z Singhamem. Najwięksi reżyserzy mieli porażki w swoich karierach i zawsze są integralną częścią podróży każdego reżysera.

Jeśli chodzi o Ranveera Singha, aktor ma wkrótce pojawić się w reżyserii Karana Johara, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani, w której gra u boku Alii Bhatt. W filmie występuje imponująca obsada Dharmendra, Jaya Bachchan, Shabana Azmi i nie tylko. Jeśli chodzi o Singham Again, oczekuje się, że film trafi na parkiet w kwietniu, a harmonogram ukończenia rozpocznie się w wielu lokalizacjach. Za reżyserię odpowiada Ajay Devgn i, jak powiedział wcześniej Rohit Shetty, w rolach głównych pojawią się także Ranveer Singh i Deepika Padukone.

Jeśli chodzi o biznes drugiego dnia Cirkusa, film odnotowuje nominalny skok kasowy w porannych pokazach, a jego tendencja do południa i wieczora powie, w jakim kierunku zmierza film drugiego dnia.

Bądź na bieżąco z Pinkvilla, aby uzyskać więcej informacji na temat raportów kasowych Cirkus.

Przeczytaj także: EKSKLUZYWNIE: „Chcę zrobić film gangsterski, taki jak Scarface czy Vaastav”: Ranveer Singh o wyborach po pandemii