16 kwietnia, 2024

Ciepło kontra

ten Miami ciepło Po prostu odwiedź klinikę, aby dowiedzieć się, jak kontrolować i wygrywać playoffy NBA: minimalizuj swoje błędy i wykluczaj, co druga drużyna robi najlepiej. The Heat osiągnął tylko sześć przegranych w grze 4 (liczba ta wynosiła dwa przez część gry, w której była konkurencyjna), co było tym bardziej imponujące, że Kyle Lowry Nie grał, właściwie to wymazał Tra Young W zwycięstwie 110-86 nad Atlanta jastrzębie Niedziela awans 3-1 w pierwszej rundzie.

Miami będzie dążyć do zamknięcia we wtorek w domu.

Jimmy Butler, który był zdecydowanie najlepszym graczem w serii, ukończył z 33 punktami na 11 z 20. Nie ustalił. Od skoku farba zaatakowała, a Miami zdominowało Atlantę ponad 22-krotnie. Ciepło uderzyło w 15 zbiórek ofensywnych pomimo powrotu Clint Capellaa czwarty mecz z rzędu Young nie był w stanie zejść do obszaru pontonu, stając się prawie nie do utrzymania.

przyduszony przez grupę obrońców dowodzonych przez PJ TuckerYoung został zmuszony do oddania 10 z 11 swoich strzałów zza łuku, a wielu zostało wyrzuconych z frustracji. Young nie jest przyzwyczajony do tego, że nie jest w stanie schylać się z przewagą w narożniku, co bez wysiłku zamienia się w jego własne wykończenie lub asystowanie, gdy nie popełnia błędów na łasce obrońców wykorzystujących dźwignię.

Według statystyk i informacji ESPN, w niedzielę po raz pierwszy od sezonu juniorów Young przeszedł pełną pierwszą połowę z tylko jedną próbą rzutu za dwa punkty i bez rzutów wolnych. Jak powiedziałem, nie miał innego wyjścia, jak tylko odebrać zakwestionowane strzały zza linii 3 punktów, teraz strzelając 21 procent w serii (7 vs 33).

Atlanta celowała w tej serii, że Young powinien być najlepszym graczem, namacalnym marginesem, aby mieć jakąkolwiek szansę, a Heat wie o tym. Więc zabierają to w ten sam sposób Celtics Nabierający Kevin Durantponieważ oboje mają do tego personel.

READ  Koszykówka stanu Michigan przetrwała test drogowy przeciwko Maryland, wygrywając 61-59

Gdy Young nie ma kontroli, a nawet gra dobrze w połowie, jedynym sposobem, w jaki Heat może przegrać, jest pokonanie siebie. Po raz kolejny w niedzielę zdobyli tylko sześć przegranych, w wyniku czego Atlanta zdobyła tylko 10 punktów, z których większość została zdobyta po zakończeniu meczu. A także, czy jesteś na to gotowy: Hawks nie zdobyli ani jednego punktu za szybką przerwę. Co oznaczało, że musieli zaatakować grupę obrony z zmobilizowanym Trae. Tak, nie pójdzie dobrze.

Więc Miami zrobiło to, co miało zrobić. Tylko minus 1,5 linii do linii ciepła na czubku był zniewagą. Nie zapominajmy, że Hawks nie awansowaliby bez tytułu Playing Championship. Miami jest rozstawione nr 1. Hawks desperacko uciekali z gry 3, ale Miami było przez całą serię, drużyna zdecydowanie lepsza. Nigdy nie przegrasz bez trafienia lub wywrócenia przez Typhoon Tra Young. The Heat utrzymał obie drużyny, a teraz wygrywają po wygraniu pierwszej rundy.