30 czerwca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

San Francisco 49ers GM John Lynch

San Francisco 49ers GM John Lynch

SANTA CLARA, Kalifornia — dyrektor generalny San Francisco 49ers, John Lynch, nie spieszył się z odpowiedzią na pytania dotyczące odbiornika. Debo Samuel W wersji przedmedialnej dostępnej w poniedziałek.

Przed otwarciem około 30-minutowej sesji na pytania, Lynch spędził około 5 minut, dziękując swojemu zespołowi za ciężką pracę nad nadchodzącym draftem NFL i omawiając sam draft. Samuel został krótko wspomniany, ale tylko po to, by powiedzieć, że nie miał zamiaru ujawniać szczegółów sytuacji.

W końcu zapytania przyszły w formie grupowej i chociaż Lynch nie wyjawił, dlaczego Samuel prosił o układ, żadnych szczegółów dotyczących negocjacji ani tego, jak sprawy doszły do ​​tego punktu, jasno dał do zrozumienia, że ​​Dziewiątki nie mają ochoty wymienić odbiornik/odtwarzacz gwiazdy. Z powrotem.

„Nigdy nie wyobrażam sobie, że chciałbym przenieść się z Depo” – powiedział Lynch. Ćwiczysz, mimo że nie mamy wyboru z pierwszej rundy, musisz być drobiazgowy w procesie i przygotować się na wszystko. Więc przejdź przez to i zrób to. Jest taki dobry jako zawodnik. …nie mamy do niego nic prócz miłości i nic Tylko uznanie za to co przyniósł, ale po prostu nie pozwalasz graczom tak chodzić.Więc nie wyobrażam sobie scenariusza, w którym [trade him]. „

Samuel powiedział w zeszłym tygodniu Jeffowi Darlingtonowi z ESPN, że poprosił o porozumienie, a kolejne raporty wskazywały, że Samuel odmówił zaangażowania Dziewiątek w możliwe przedłużenie kontraktu. Samuel wchodzi w ostatni rok swojego młodszego kontraktu, umowę, która ma limit na prawie 5 milionów dolarów na 2022 rok.

Lynch przyznał, że Samuel poprosił o porozumienie, ale odmówił dodania zbyt wiele, stwierdzając, że „nie warto” omawiać szczegółów negocjacji kontraktu. Jednak Lynch powiedział, że zespół i Samuel byli w kontakcie przez ostatnie kilka tygodni i że sytuacja Samuela nie zmieniła podejścia zespołu do draftu NFL.

READ  Ohio State unika późnego powrotu po wielkim rajdzie, wyprzedza Illinois, 86-83

Nie wybrał 49 graczy w pierwszej rundzie, a Lynch powiedział, że spodziewa się, że czwartkowy wieczór będzie „trochę nudny” z tego powodu.

Oczywiście nie oznacza to, że spekulacje na temat potencjalnego handlu Samuela spowolnią w okresie poprzedzającym pierwszą rundę. Zapytany, czy jakaś ważna oferta może zmienić zdanie Dziewiątek na temat radzenia sobie z Samuelem, Lynch zostawił drzwi lekko uchylone.

„Odkąd tu jesteśmy, byliśmy tak konsekwentni, że słuchamy prawie każdego” — powiedział Lynch. „To jest coś, co zawsze będziemy robić. Ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że wyjdę z Debo. Był dla nas fantastycznym graczem. Wiele znaczy dla tej serii”.

Samuel wyszedł z wyjątkowo dynamicznego sezonu, kiedy zamieścił 77 przyjęć na 1405 jardów i sześć przyłożeń, aby przejść z 365 płynnymi jardami i ośmioma przyłożeniami.

Niektóre raporty wskazywały, że Samuel nie był zadowolony z tego zastosowania ze względu na dodatkowe straty, jakie spowodowało jego ciało. W trakcie i po sezonie Samuel nie przedstawił żadnych takich obaw, a obie strony wydawały się zmierzać w kierunku długoterminowego porozumienia poza sezonem, zanim Samuel zwrócił się do niego z prośbą o wymianę handlową.

Dlatego było trochę zaskakujące, dlaczego Samuel jest teraz tak zainteresowany opuszczeniem San Francisco.

Ale takie jest życie” – powiedział Lynch. „Musisz przepracować różne rzeczy i to właśnie zamierzamy zrobić”.

Tymczasem 49ers rozpoczęli swój program treningowy poza sezonem w zeszłym tygodniu bez Samuela. Według graczy w budynku status Samuela nie był przedmiotem wielu dyskusji.

Ofensywny sprzęt „Biznes Deebo to jego sprawa” Mike McClinchy Powiedziała. „Nigdy nie jest to coś, o czym gracze kiedykolwiek rozmawiają, poza gratulacjami po negocjacjach kontraktowych … Ale to, co Debo oznacza dla drużyny piłkarskiej, nie jest tajemnicą. Jest jednym z naszych najlepszych, jeśli nie najlepszymi graczami, i zasługuje na wszystko to jest w drodze, ale jasne jest, że sprawa jest między tymi mężczyznami i powinni o tym wiedzieć.

READ  Policja powiedziała, że ​​Dwayne Haskins, Pittsburgh Steelers, rozgrywający, śmiertelnie wjechał w ciężarówkę na autostradzie Florida Highway

plecy Fred Warner, który był w podobnej sytuacji co Samuel w zeszłym roku, ostatecznie stał się najlepiej opłacanym (w momencie podpisywania kontraktu) obrońcą piłki w historii ligi przed otwarciem obozu treningowego w lipcu. Warner powiedział, że wymagało to dużo cierpliwości, ale w końcu się udało.

„Wszyscy dbamy o Depo” – powiedział Warner. „Wszyscy rozumiemy, że kiedy jest to część procesu, ten gracz musi w pewnym sensie przez to przejść. Ludzie, którzy przez to przeszli, są tutaj, aby mu pomóc, jeśli ma pytania lub cokolwiek, ale jest dorosłym mężczyzną. ten proces i wszyscy musimy to uszanować. To biznesowa strona gry… To po prostu rodzaj jego procesu”.

Innym graczem przechodzącym przez ten proces jest końcówka defensywna Nick Bossa, który również kwalifikuje się do przedłużenia umowy po raz pierwszy. W poniedziałek dziewiątki wykonały opcję piątego roku na Bosę, która nie uczestniczyła w dobrowolnej wczesnej części programu Offseason, ale nie z powodów umownych.

Lynch powtórzył, podobnie jak Samuel, że umowa z Bossą jest priorytetem i pojawi się „we właściwym czasie”.

Gdzie indziej, rozgrywający Jimmy Garoppolo Wciąż wraca po operacji prawego ramienia i rehabilitacji w Los Angeles, podczas gdy Dziewiątki czekają na rozwój komercyjny.

„Skontaktowaliśmy się z jego przedstawicielem i kontaktowaliśmy się z nim” — powiedział Lynch. „Myślę, że postęp jest dobry, więc tory są dokładnie tam, gdzie powiedzieliśmy, i rzucają pod koniec czerwca, a następnie przyspieszają stamtąd. Tak właśnie jest”.

Alex Mac, centrum 36-letniego zespołu, który właśnie zakończył swój 13. sezon w NFL, nie zdecydował jeszcze, czy wrócić do drużyny, czy przejść na emeryturę. Lynch zauważył, że Mac ujawni tę opcję, gdy to zrobi.

„Rozmawialiśmy z Alexem i komunikujemy się z nim” – powiedział Lynch. „Powiedziałbym, że nie będę o tym mówić w imieniu Alexa. Myślę, że w odpowiednim czasie Alex to skomentuje”.

READ  Billing przedłuża umowę ze Stefonem Diggsem

49ers mieli dziewięć typów w drafcie NFL z trzema typami w drugim dniu. Wczesny wybór prawdopodobnie znajdzie się w centrum, niezależnie od decyzji Maca, ale może również wskazywać, dokąd zmierza.