19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Robert Kraft chce, aby Tom Brady przeszedł na emeryturę z Patriotami

Robert Kraft chce, aby Tom Brady przeszedł na emeryturę z Patriotami

Tom Brady nr 12 z New England Patriots świętuje z właścicielem zespołu Robertem Kraftem po pokonaniu Seattle Seahawks 28-24 podczas Super Bowl XLIX na stadionie University of Phoenix 1 lutego 2015 r. W Glendale w Arizonie.

Toma Penningtona | Obrazy Getty’ego

Właściciel New England Patriots, Robert Kraft, chce, aby Tom Brady ponownie podpisał kontrakt z drużyną na jeden dzień, aby mógł oficjalnie zakończyć swoją legendarną karierę w franczyzie, z której został powołany 23 lata temu.

Kraft powiedział w wiadomości Wywiad CNN Czwartek.

Brady, powszechnie uważany za najlepszego rozgrywającego w historii National Football League, ogłosił przejście na emeryturę Środa 23. sezon później. on miał wcześniej powiedział W zeszłym roku miał zakończyć karierę, ale jeszcze jeden sezon grał w Tampa Bay Buccaneers.

Tym razem Brady powiedział w filmie Opublikowane na Twitterze że jego emerytura będzie „na dobre”. Siedmiokrotny mistrz Super Bowl odpadnie po pierwszym przegranym sezonie w swoim kraju Rekordowa kariera.

„Nie tylko ja tego chcę, nasi fani tego wymagają” – powiedział Kraft. „Dla nas zawsze był i zawsze będzie patriotą.

Przedstawiciel Brady’ego nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

45-letni Brady rozpoczął karierę w NFL w 2000 roku jako wybór w szóstej rundzie draftu z Patriotami. W końcu poprowadził ich do sześciu tytułów Super Bowl, grając z nimi do 2019 roku. Odszedł do Buccaneers w 2020 roku i zdobył swój siódmy tytuł.

READ  Angels vs Mariners: bójka drużynowa i osiem wydaleń przyćmiewa zwycięstwo Los Angeles nad Seattle