21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Christian McCaffrey pokazuje bezinteresowność 49ers w meczu Jauan Jennings TD vs.  Eagles – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Christian McCaffrey pokazuje bezinteresowność 49ers w meczu Jauan Jennings TD vs. Eagles – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Egoizm nie pasuje do 49ers, ponieważ niezliczone gwiazdy ofensywy dzielą cele i mają mnóstwo innych zadań do wykonania, gdy zawodnik nie trzyma piłki.

Tę bezinteresowną postawę można było zobaczyć podczas niedzielnego meczu Philadelphia Eagles, który w San Francisco pokonał Philadelphia Eagles 42:19 na stadionie Lincoln Financial Field, dzięki blokowi Christiana McCaffreya w środku boiska po podaniu od rozgrywającego Brocka Purdy’ego do odbierającego Juwana Jenningsa po czwartej próbie. czwarty.

Dla tych, którzy mogli to przegapić, 49ers wracają Jego rola upadła o grze podczas wywiadu z Peterem Kingiem z NBC Sports po meczu.

„W pewnym sensie spodziewaliśmy się tam błyskawicznego ataku. Porozmawialiśmy trochę wcześniej i powiedzieliśmy, że Jauan będzie faworytem, ​​jeśli w końcu zastosują atak o sumie zerowej” – McCaffrey powiedział Kingowi z samolotu drużyny 49ers. [seven rushers, no defenders deep].

„To część gry na bocznym obrońcy. Najważniejsza jest ochrona i możliwość zagłębienia bioder i zablokowania bocznego obrońcy na środku”.

McCaffrey, pełniąc swoje obowiązki, pomógł Purdy’emu ocenić stan gry pomimo błyskawicznego ataku i znaleźć Jenningsa, który zdobył przyłożenie z 18 jardów, zapewniając drużynie 49ers bardzo potrzebną asekurację w dwubramkowym meczu na prawie 11 minut przed końcem.

Nie jest to nic nowego dla Faithful 49ers, którzy są przyzwyczajeni do ataków z San Francisco, których zadaniem jest zrobienie tego, o co ich poproszono, bez zwracania uwagi na własną produkcję, niezależnie od tego, czy chodzi o transport obrońców Brandona Aiyuka na boisko, czy George Kittle stawiający naleśnikowy blok. Długość linii ataku.

To główny powód, dla którego jednostka odniosła taki sukces – kompleksowe podejście z niszczycielskim talentem do szczegółów.

„Jeśli nie jesteś dumny z odbijania piłki, niezależnie od tego, czy jest to podróbka, przechwyt czy blokowanie piłki w przestrzeni, nie będziesz tutaj grał” – McCaffrey powiedział Kingowi. „George Kittle jest najlepszy”. [tight end] W lidze dzięki temu, co robi w grze biegowej. Potem spojrzysz na taśmę – zobaczysz Joan i Deebo [Samuel] I licencjat [Aiyuk] Zablokowany 35 jardów po boisku. Pod tym względem utrzymujemy bardzo wysoki standard.”

READ  Były Steelers, Bears QB, mówi, że Mitch Trubesky był „dziwny jak awanturnik” w Chicago

Słynny termin „każda niedziela” może być również używany w odniesieniu do przestępstwa 49ers. Fani nigdy nie wiedzą, kto będzie miał ważny pojedynek z gwiazdorską obsadą, z której ma do wyboru Purdy. McCaffrey nie bierze za pewnik faktu, że gracze San Francisco są tak samo utalentowani – i pełni pasji – zarówno z piłką w rękach, jak i bez niej.

Tak naprawdę zostało to zaszczepione w grupie przez trenera Kyle’a Shanahana.

„Myślę, że mamy naprawdę bezinteresowny zespół” – McCaffrey powiedział Kingowi. „Wiemy, że mamy wielu utalentowanych zawodników, kiedy mają piłkę w rękach. Bardzo ważne jest, abyśmy grali do gwizdka, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto odegra ważną rolę.

„Byli trenowani. Byli naprawdę trenowani. Byli trenowani każdego dnia: gra przy piłce to coś, z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni. To ogromny standard dla Kyle’a”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk