12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Osiem wniosków z porażki Patriots z Chargers w 13. tygodniu

Osiem wniosków z porażki Patriots z Chargers w 13. tygodniu

FOXBOROUGH, Massachusetts – Kilka statystyk ilustruje ofensywną walkę Patriots po niedzielnej porażce 6:0 z Chargers na stadionie Gillette.

Po raz pierwszy w swojej 64-letniej historii Nowa Anglia dwukrotnie w tym samym sezonie nie grała na własnym stadionie. Patriots stali się także pierwszą drużyną w erze Super Bowl, która przegrała trzy mecze z rzędu, zdobywając dziesięć lub mniej punktów, a także są pierwszą drużyną, która od 1950 roku pozwoliła na 26 punktów w trzech meczach i przegrała wszystkie trzy mecze.

W erze po Brady’m pod wodzą trenera Billa Belichicka Patriots nadal potrafili wygrywać mecze z niską liczbą punktów, w których zapewniała ich obrona, a atak wykonywał wystarczająco dużo akcji, aby wyjść na prowadzenie. Dzięki tym zwycięstwom Pats będą odgrywać ważną rolę przez cały sezon 2022. Obrona musi trzymać głowę wysoko, ale w ataku doszło do takiego chaosu, że zespół Belichicka spadł do 2-10, ponieważ zwycięstwa, które rok temu zawyżały swój rekord, nie już istnieją. Na myśl przychodzą mi zwycięstwa z poprzedniego sezonu nad Jets i Colts. Te mecze nie są już na ich korzyść, a teraz, gdy tak się stało, co pozostaje tej drużynie?

Nastrój w szatni po meczu był taki, że obrońcy czuli się pokonani, a atakujący rozumieli ich frustrację. Nowa Anglia wypróbowała już kilku różnych rozgrywających i biorąc pod uwagę wszystko, co wskazywało na konstrukcję składu trenera Billa Belichicka, Billy Zappe był równie rozczarowujący jak Mac Jones.

Choć upadek Chargers w deszczowe warunki odegrał pewną rolę, w niedzielę New England zanotowała najlepszy występ w defensywie od ponad miesiąca. W przeciwieństwie do dwóch ostatnich meczów, ósmy punktowy atak Los Angeles ma gwiazdorskiego rozgrywającego z zawodnikami o dużych umiejętnościach, a obrona Patsów była dobrze przygotowana na atak OC Kellena Moore’a. Pomimo rekordu zespołu obrona w dalszym ciągu gra dobrze. Zawodnicy i sztab obrony zasługują na uznanie, że nadal ciągną za sobą linę, gdy atak nie przynosi rezultatów.

READ  2022 NFL Scouting Combine Wyniki 3. dnia: Georgia kradnie show, biegacze na krawędzi pokazują głębię

„Chodzi o zabawę z dumą. Chodzi o umieszczenie w filmie dobrych rzeczy, reprezentowanie swojego nazwiska, reprezentowanie swojej rodziny. Wychodzimy tam i rywalizujemy, ponieważ mamy 2-10 lat, nie idziemy do play-offów. Ale chodzi o dumę .” Wkładanie dobrych rzeczy do filmu, który ludzie chcą oglądać”.

„Utrzymaliśmy ich atak do sześciu punktów. Utrzymywaliśmy ich do sześciu punktów i nawet nie dotarliśmy do pola końcowego. Nie mam nic do komentowania. Jestem dumny z naszej obrony. W przyszłym tygodniu musimy zamknąć drużynę gęsie jajo” – powiedział Davon Godchaux witrynie Patriots.com.

Jako niezadowolony fan Patriots możesz mieć nadzieję, że obrona nie pozostaje daleko w tyle za konkurencją, zwłaszcza biorąc pod uwagę znaczną liczbę ofiar śmiertelnych w ludziach spowodowanych kontuzjami. Kolejnym promykiem nadziei jest to, że dzięki zwycięstwu Cardinals nad Steelers Patriots zajmują teraz drugie miejsce w ogólnym wyborze w drafcie do NFL 2024 – #TheTanks żyje i ma się dobrze. To tu jesteśmy.

Oto osiem wniosków na wynos po spadku wyniku Patriots do 2-10 w sezonie po niedzielnej porażce z Chargers na stadionie Gillette:

1. Gra w przewadze w meczu zaprezentowanym przez Enel: Chargers S Derwin James Sacks QB Bailey Zappe po czwartej próbie próby w 4. kwarcie

Obrona zasługuje na uznanie za niedzielny występ, ale nie możemy z czystym sumieniem w dalszym ciągu podkreślać pozytywnych zagrań, gdy Patriots przegrywają w takim tempie.

Najlepsza szansa Nowej Anglii na zdobycie punktów pojawiła się w połowie czwartej kwarty, po najdłuższej grze w ofensywie od 9. tygodnia. Po dobrze zaplanowanej końcówce, w której odbierający drugi rok Tyquan Thornton zyskał 39 jardów, Zappe został zwolniony z tyłu. Run-to-back, aby zakończyć jazdę, w tym worek na czwartym i piątym z LAC 30.