24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chipotle, Taco Bell i nie tylko

Chipotle, Taco Bell i nie tylko

Jedzenie picie

Te oferty nie są burrito pla.

Narodowy Dzień Burrito przypada dzisiaj, w czwartek, 4 kwietnia, a restauracje typu fast food świętują, oferując swoim klientom promocje.

Najważniejszym wydarzeniem święta smakoszy jest wśród wiernych „sezon burrito”, który podobno trwa od marca do maja i jest najbardziej pracowitym okresem w roku dla meksykańskiego jedzenia, jak powiedział wcześniej Chipotle. Interesuje się handlem.

Święto smakoszy przypada w środku „sezonu na burrito”. Obrazy Getty’ego

Rzecznik nowej marki fast casual powiedział BI, że największy wolumen sprzedaży odnotowuje wiosną dzięki „pogodzie i światłu dziennemu”. Powodem, dla którego burrito nie są podawane aż do lata, jest to, że wiele sieci restauracji w pobliżu szkół wyższych nie radzi sobie dobrze po zakończeniu roku szkolnego.

Ale na razie, gdy sezon osiąga swój szczyt, poświęć trochę czasu na rozkoszowanie się tegorocznymi specjałami z Narodowego Dnia Burrito.

Mo Południowo-Zachodni Grill

Moe's zorganizuje rozdanie, podczas którego 100 zwycięzców otrzyma co tydzień darmowe burrito przez 52 tygodnie, oprócz ofert BOGO. Streeter Lika/Getty Images

Na święto narodowe Moe's oferuje burrito lub miski BOGO.

Klienci mogą kupić jedno burrito lub miskę i otrzymać burrito lub miskę o „równej lub mniejszej wartości” gratis.

Dodatki, dodatki, białka premium, podatki, opłaty i usługi cateringowe nie są wyłączone. Restauracja wyjaśniła.

Ponadto Moe's zorganizuje rozdanie nagród, podczas którego 100 zwycięzców otrzyma co tydzień darmowe burrito przez 52 tygodnie.

Aby wygrać, zaloguj się na swoje konto Moe's Rewards od 10:00 czasu wschodniego w czwartek, skanując w celu zdobycia lub wykorzystania, składając zamówienie w aplikacji lub skanując paragon. Członkowie niebędący członkami programu Rewards mogą również logować się na Instagramie lub Facebooku.

Świeża Baja

Baja Fresh oferuje oferty BOGO z okazji Narodowego Dnia Burrito. Caitlin Thorne

Klienci, którzy składają zamówienie online lub za pośrednictwem Świeża Baja Dzięki aplikacji możesz otrzymać burrito BOGO.

Oferta jest przeznaczona dla członków programu Rewards, więc każdy posiadacz konta Club Baja Rewards może skorzystać z kodu kuponu BURRITO2024 przy kasie, aby skorzystać z oferty.

READ  Prawie 5 milionów blenderów sprzedanych w Costco, Target i Walmart zostało wycofanych z rynku z powodu uszkodzonych ostrzy.

Qdoba

Qdoba Mexican Grill to jedna z restauracji serwujących burrito BOGO. Krzysztof Sadowski

Oferta Qdoba na Burrito Day jest również dostępna wyłącznie dla członków Rewards i Takeaway restauracja Chce, żebyś „świętował pełen smaku ze swoim najlepszym przyjacielem (darmowe burrito)”.

Ci, którzy kupią danie główne i napój w restauracji lub online, otrzymają darmowe burrito.

Taco Bell

Taco Bell ma wiele ofert z okazji Narodowego Dnia Burrito. Krzysztof Sadowski

Taco Bell Posiada bogatą ofertę z okazji Narodowego Dnia Burrito.

Wyłącznie w aplikacji Taco Bell, kup burrito i zyskaj 50% zniżki na burrito o tej samej lub mniejszej wartości.

Sieć fast foodów oferuje oferty również za pośrednictwem aplikacji do dostawy. Kupując burrito, możesz uzyskać 5 USD zniżki na zamówienia z dostawą DoorDash o wartości 20 USD lub więcej. Dodatkowo zdobądź darmowe burrito przy zamówieniach na kwotę 22 USD lub więcej na Grubhub.

W Uber Eats lub Postmate klienci mogą kupić Beefy 5-Layer Burrito i otrzymać je bezpłatnie z dostawą.

Chipotle

Chipotle nie pobiera opłat za dostawę z okazji Narodowego Dnia Burrito. AP Photo/Keith Srakoch, plik

Z okazji Narodowego Dnia Burrito firma Chipotle oferuje opłatę za dostawę w wysokości 0 USD wszystkim członkom programu Chipotle Rewards, którzy składają zamówienie online lub za pośrednictwem aplikacji Chipotle przy użyciu kodu DELIVER.

Przed świętem smakoszy, 2 i 3 kwietnia, Chipotle uruchomiło nową interaktywną grę o nazwie Burrito Vault, która oferowała 100 000 darmowych kodów dostępu BOGO do wykorzystania wyłącznie w Narodowym Dniu Burrito.

Jeśli jesteś jednym z 50 000 szczęśliwców, którym udało się złamać kod Burrito Vault, Twój kod będzie można wykorzystać tylko dzisiaj.

Ponadto każdy, kto zagrał i poprawnie odgadł kod, automatycznie brał udział w loterii organizowanej przez Chipotle z okazji Narodowego Dnia Burrito, w której 53 fanów zostanie losowo wybranych, aby wygrać darmowe burrito przez rok, według Nowe wydanie.

Załaduj więcej…READ  Kontrakty terminowe Dow Jones: spadek cen akcji, sygnały Flash Google CRM, Meta wprowadza konkurenta na Twitterze, wątki na Instagramie


https://nypost.com/2024/04/04/lifestyle/national-burrito-day-deals-chipotle-taco-bell/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania