15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chiefs Free Agency 2023: Orlando Brown Jr. dołącza do rywala Bengals

Chiefs Free Agency 2023: Orlando Brown Jr. dołącza do rywala Bengals

Były ofensywny zawodnik Kansas City Chiefs, Orlando Brown Jr., w końcu ma swój długoterminowy kontrakt — i wreszcie wylądował z kimś, kto wydaje się być największym rywalem Kansas City: Bengale z Cincinnati.

Sieć NFL Tom Bellisero Podane szczegóły:

26-letni Brown dołączył do Chiefs poprzez wymianę z Baltimore Ravens pod koniec kwietnia 2021 roku. Brown przybył z palącym pragnieniem gry na lewym ataku – co sprawdziło się w Kansas City, gdzie potrzebował jednego po odejściu kontuzjowanego Erica Fishera. Brown zakończył ostatni rok swojego kontraktu z Chiefs i zgodził się pracować z Chiefs nad długoterminową umową w następnym sezonie posezonowym.

Kansas City podpisał kontrakt z Browns w następnym sezonie, ale negocjacje zostały opóźnione, ponieważ atak ofensywny nie miał agenta. Gdy tylko to zrobił – na początku czerwca – rozpoczęły się rozmowy między obiema stronami. Ostatecznie nie mogli dojść do porozumienia. The Browns rozegrali sezon na tagu franczyzy.

Ostateczna oferta Kansas City dla Browns przed 2022 rokiem była sześcioletnim kontraktem wartym 139 milionów dolarów, średnio 23,16 miliona dolarów rocznie lub – jak opisujemy tutaj Johna Dixona – 19 milionów dolarów za sezon przez pięć lat. Oczywiście Chiefs postanowili nie podwajać się z kolejnym tagiem w tym sezonie poza sezonem.

Roczny obrót w wysokości 19 milionów dolarów to więcej niż Bengalczycy kiedykolwiek oferowali i akceptowali. Ale jako Sieć NFL Opisuje Iana Rapoporta, Cincinnati Hold Raczej opłacalna trzyletnia umowa – Potem ma wypracować nowy kontrakt.

W tym momencie – po tym, jak Chiefs znaleźli zawodnika, który prawdopodobnie będzie ich następnym lewym atakiem na ofensywnego liniowego byłego Jacksonville Jaguars, Jawaana Taylora – można śmiało powiedzieć, że Brown i jego drużyna (nawet z premią za podpisanie kontraktu w wysokości 31 milionów dolarów) mogli mieć błędnie obliczona.Jego wartość na wolnym rynku – i jego popyt.

Wydaje się, że jest tu trochę kwaśnych winogron – zwłaszcza biorąc pod uwagę tę notatkę z Sieć NFL Mike’a Garafolo Mówi, że częścią atrakcji Browna w Cincinnati były play-offy w Kansas City:

powiedział Brown Garafolo później napisał na Twitterze. „Ważne było, aby móc grać na tej pozycji i grać dla zwycięskiej drużyny i zwycięskiego środkowego obrońcy. Who Day!”

Jak Kansas City początek napięciakonkurencja z Bengalem właśnie się rozrosła więcej gorzki.

Czytaj więcej

READ  Raport i najważniejsze informacje o Grand Prix Australii 2022: Carlos Sainz z Ferrari prowadzi kolegę z drużyny Charlesa Leclerca w Albert Park