21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wynik drużyny USA: Stany Zjednoczone awansowały w World Baseball Classic, gdy Mike Trout zagrał przeciwko Kolumbii

Wynik drużyny USA: Stany Zjednoczone awansowały w World Baseball Classic, gdy Mike Trout zagrał przeciwko Kolumbii

Feniks – Zwycięstwo i posunięcie miało miejsce w środę wieczorem dla drużyny USA przeciwko Kolumbii w World Baseball Classic 2023, a Stany Zjednoczone odpowiedziały na wezwanie. ledwie. USA wygrało 3-2 w dużej mierze dzięki Mike’owi Troutowi (być może o nim słyszałeś). W sobotę w Miami Amerykanie zmierzą się z Wenezuelą w ćwierćfinale.

Rzućmy okiem na to, jak poszło w Chase Field w Arizonie w środę.

Gra Mike’a Trouta

Po jego trzecim zakładzie zacząłem wyobrażać sobie Mike’a Trouta, który daje promocję w stylu wrestlingu, mówiąc coś w stylu: „Na wypadek, gdybyś zapomniał, kim do diabła jestem…” MVP był MVP tej gry.

Trout potroił się od środkowej ściany boiska w pierwszej rundzie, ale utknął na trzeciej bazie. Następnie Mookie Betts zdobył home run z dwoma outami w pierwszym przebiegu gry. Następnym razem był to piąty szczyt z USA przegrywającymi 2-1. Biegacze zajęli drugie i trzecie miejsce. Tak, Trout znowu zrobił swoje.

Godne uwagi jest również to, że w dolnej części trzeciej zmiany Kolumbia zdobyła już dwa biegi, a Meibrys Vilora posłał rakietę na prawy środek, co mogło dodać kolejny bieg. Zamiast tego Trout prowadził go w ostatniej rundzie.

Pstrąg poszedł 3 za 4 z potrójnym i 3 RBI w USA. Gdyby coś takiego istniało, byłby najlepszym graczem w grze w kolektywny sposób.

Należy zauważyć, że Mookie Betts wykonał swoją pracę, dwukrotnie zdobywając bazę przeciwko Troutowi, strzelając dwa z trzech przejazdów USA. Daj uznanie Batesowi, ale ta gra polegała głównie na tym, że Trout niósł ofensywę w USA.

Stany Zjednoczone ponownie się wycofały

Stany Zjednoczone zakończyły grę grupową 3-1, ale przegrały w trzech z czterech meczów. Jedynym wyjątkiem był przypadek, gdy Stany Zjednoczone zdobyły dziewięć runów przeciwko Kanadzie w pierwszej rundzie. Przechodząc do ćwierćfinału, a być może dalej, USA staną w obliczu znacznie trudniejszej konkurencji i będą musiały przestać grać z tyłu.

READ  Z „dużą pewnością” trojany USC otwierają erę Lincolna Rileya dzięki łatwemu zwycięstwu nad Rice Owls

Brakowało przestępczości

Na pewno było trochę okrzyków i faulów. Betts i Nolan Arenado obaj trafili piłki błędów homera wzdłuż lewej linii pola. Podwójna gra Arenado w pierwszej połowie była dobra. Arenado i Kyle Schwarber polecieli na pas ostrzegawczy. Bates i Trea Turner ustawili się ostro w lewo.

Wszystko to wskazuje na to, że atak mógł zbiorowo wymachiwać kijem lepiej niż trzy biegi po siedmiu trafieniach.

Jednak były to tylko trzy inningi z siedmioma strajkami przeciwko personelowi, który prawie nie miał talentu wielkiego kalibru ligowego. Jedynym dodatkowym trafieniem bazowym była potrójna akcja Trouta.

Oglądamy baseball wystarczająco długo, aby wiedzieć, że to nie jest gra małych próbek i nie powinniśmy dokonywać żadnych ogólnych ocen na podstawie tych próbek. Stwierdzenie, że ofensywa USA jest zła lub nawet przeciętna, gdy jest faktycznie załadowane, byłoby szaleństwem. Jednak ten turniej składa się z małych próbek, a żeby wymienić tylko kilka, Japonia nie była wyzwaniem. Stany Zjednoczone nie wykorzystują swojego potencjału w ofensywie, z wyjątkiem tego masowego wiecu przeciwko Kanadzie. Może następna runda się zmieni.

Ciężki początek dla Kelly, ale udało się

Główna słabość, z jaką spotkała się drużyna USA w drodze na World Baseball Classic, nie była tak naprawdę kwestionowana. to jest początek. Merrill Kelly, 34-letni zawodnik Diamondbacks, nigdy nie grał w All Star i zdobył piłkę w meczu, który Stany Zjednoczone naprawdę potrzebowały wygrać. W ciągu trzech rund pracy zakaszlał dwa razy przy czterech pałkarzach i dwa razy szedł przeciwko tylko jednemu pałkarzowi. To nie był mocny występ. Z drugiej strony też nie został zmiażdżony i zdecydowanie Stany Zjednoczone powinny były zapewnić większe wsparcie.

Jeśli chodzi o linię balsamów, które pojawiły się po Kelly, były one w większości niesamowite. Kendall Graffman zrezygnował z pojedynczego, ale wyczyścił go puttem, kończąc swoją bezbramkową rundę. Daniel Bard ćwiczył na spacerze. David Bednar i Jason Adam byli niesamowici. Devin Williams i Ryan Presley zamknęli drzwi.

READ  Dana White odwołuje konferencję prasową przed walką UFC 279 po tym, jak za kulisami wybuchł *** show

Dalej: Wenezuela

Wenezuela awansowała 4:0 w swojej grupie, pokonując Portoryko, Dominikanę, Izrael i Nikaraguę. Wenezuelski skład zawiera wiele znanych nazwisk, takich jak Jose Altuve, Ronald Acuña, Miguel Cabrera, Salvador Perez, Anthony Santander, Luis Aries, Andres Gimenez, Eugenio Suarez i Jiliber Torres. są załadowane.

Otwierający z USA Adam Wainwright odzyskał piłkę na kopcu, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone.