22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Chciałbym to zrobić jeszcze raz!”

„Chciałbym to zrobić jeszcze raz!”

rozrywka

Larry David, współtwórca „Seinfelda” i gwiazda „Pohamuj entuzjazm”, uzasadnił swoją porażkę z marionetką Elmo z „Ulicy Sezamkowej”.

David powiedział gospodarzowi „Late Night” Sethowi Meyersowi, że zaatakował lalkę na planie „Today”, ponieważ nie mógł wytrzymać ani chwili dłużej od swojego przesłania na temat zdrowia psychicznego, i oświadczył, że jeśli będzie mógł, spróbuje ponownie skrzywdzić lalkę.

Myers wywołał zamieszanie, mówiąc: „Dzisiaj rano byłem w programie „Today”. Podobnie było z Elmo. Można śmiało powiedzieć, że wszyscy go kochają. Larry, chcesz nam powiedzieć, co się stało z Elmo?”

David wyglądał na zawstydzonego i zdezorientowanego swoimi słowami, gdy Myers przywołał wirusowy klip ze swojego porannego programu NBC.

Podczas transmisji programu „Today” – podczas którego współprowadzący Al Roker przedstawił krótką prognozę pogody – kamera szybko przeniosła się do miejsca, w którym na kanapie siedzieli pozostali prezenterzy i gość Elmo.

Larry David dusi Elmo, podczas gdy gospodarze „Today” i ojciec Elmo patrzą z przerażeniem. Dzisiaj/NBC

Można zobaczyć Davida trzymającego twarz Elmo, gdy lalka krzyczy. Komik także wcielił się w swoją postać, podczas gdy gospodarze programu wyglądali na zszokowanych.

Po kolejnym uścisku twarzy Elmo, David wyszedł z grupy, uśmiechając się. „Proszę pana” – krzyknęła za nim lalka. „Larry, Elmo cię kochał!” Gdy współgospodarze przetwarzali scenę za nimi, lalka zawołała do Davida, mówiąc: „Wróćmy na kanapę i porozmawiajmy o jak się czujesz!”

„Larry, tym razem posunąłeś się za daleko” – powiedziała Davidowi współgospodarz Savannah Guthrie, na co ten odpowiedział: „Ktoś musiał to zrobić”.

Elmo wyglądał na przerażonego po pobiciu. Dzisiaj/NBC

David wyraził to samo, gdy Myers wspomniał, jak „udusił” Elmo. – Tak, tak – powiedział. Pomyślałem sobie: „Elmo mówił, ok? Czekałem na wywiad, a Elmo mówił o zdrowiu psychicznym i musiałem słuchać każdego słowa”.

READ  Jay Leno szczegółowo opisuje, jak jego „twarz się zapaliła” w pierwszym wywiadzie od czasu wypadku

„A ja pomyślałem: «O mój Boże, o mój Boże, nie sądzę, że wytrzymam kolejną sekundę!»” – kontynuował, używając wysokiego głosu, by kpić z lalki. Wracając do swojego normalnego głosu, krzyknął: „Wstałem więc z krzesła, podszedłem do niego i udusiłem go!”

„No proszę” – zauważył rozbawiony Myers.

David później bronił swojej porażki z Elmo. YouTube/dzisiejszy program

„Nie mogłem tego znieść!” David powiedział, dodając: „I wiesz co? Chciałbym to zrobić jeszcze raz.”

Do sprzeczki z Elmo doszło po tym, jak gwiazda Ulicy Sezamkowej stała się w tym tygodniu wirusowa w X, zadając pytanie swoim 500 000 obserwującym, jak się czują. Niewinne pytanie wywołało w mediach społecznościowych dyskusję na temat zdrowia psychicznego i nawet prezydent Biden uznał, że jest na tyle ważne, aby je skomentować.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/02/03/entertainment/larry-david-defends-beating-up-elmo-during-today-show-i-would-do-it-again/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania