29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ayo Edebiri przeprasza za wokalne żarty Jennifer Lopez

Ayo Edebiri przeprasza za wokalne żarty Jennifer Lopez

3 lutego Ayo Edebiri prowadząca „Saturday Night Live” przyznała się do żartów, które opowiadała w przeszłości na temat Jennifer Lopez, która była gościem muzycznym odcinka.

W skeczu teleturnieju, w którym Kenan Thompson zmuszał uczestników, aby liczyli się z niegrzeczną obecnością w mediach społecznościowych, Edbury skinął głową w związku z niedawno ujrzanymi komentarzami, mówiąc: „OK. Rozumiemy. Niewłaściwe jest zostawianie złych komentarzy lub publikowanie komentarzy tylko po to, by zyskać siłę przebicia”. ” Albo wypowiadasz się na temat podcastu i nie zastanawiasz się nad konsekwencjami, bo masz 24 lata i jesteś głupi. Ale myślę, że mówię w imieniu wszystkich, mówiąc, że od teraz będziemy bardziej rozważnie myśleć o tym, co umieściliśmy w Internecie.

Edebiri pojawiła się w odcinku „Scam Goddess” z 2020 r., w którym prowadząca Laci Mosley powiedziała, że ​​„cała kariera Lopez to jedno długie oszustwo” i że piosenkarka nie była świadoma, że ​​ludzie ją krytykują.

„No cóż, o to właśnie chodzi – ona myśli, że występuje w wielu utworach, ale to nie ona. Myślę, że nadal jest dobra, mimo że nie śpiewa większości z tych piosenek” – odpowiedział Edibiri.

Kontynuowała: „Większość piosenek będzie pisana w stylu: «J.Lo nie miał czasu, aby dostać się do studia»”. „J.Lo był zajęty”. zrobił co? Najwyraźniej nie śpiewa.

Lopez nie pojawił się w żadnych szkicach podczas odcinka, ale stał w nich u boku Edebiriego Przed odcinkiem wypuszczono promo. „Uwielbiam twój program” – zachwyciła się Lopez, na co Edebiri odpowiedział: „Uwielbiam wszystko, co robisz”.

READ  Black Adam zarobił 14 milionów dolarów we wczesnej edycji zagranicznej – termin