20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Charlie Puth i BTS „Jungkook” na lewo i prawo”: Posłuchaj teraz – Billboard

Charlie Puth i BTS „Jungkook” na lewo i prawo”: Posłuchaj teraz – Billboard

Nawet po dwóch tygodniach BTS Zapowiedzieli, że poświęcili trochę czasu na skupienie się na poszczególnych projektach, Jung Kook W pojedynkę postanowił z nim współpracować Charlie Putha za wspaniały nowy singiel „Left and Right”, który ukazał się w piątek (24 czerwca).

„Wspomnienia podążają za mną w lewo iw prawo / Czuję cię tutaj / Czuję cię tutaj / Zajmują każdy zakątek mojego umysłu” BTS Wokalista śpiewa w rytmie maków w refrenie dwuipółminutowego utworu.

badać

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Duet obiecał także kolorowy teledysk, który ma jeszcze nadejść, i wydał w czwartek teaser do klipu, w którym Puth i najmłodsi członkowie BTS są razem i w solowych ujęciach, pragnąc miłości do przeszłości. W zeszłym tygodniu Puth obiecał, że się podda Jung Kook collab 24 czerwca, jeśli wcześniej zapisze 500 000 na piosenkę – a ARMY najwyraźniej przybyło.

„Left and Right” to trzeci singiel Putha z 2022 roku, który doprowadził do jego trzeciego solowego albumu, zatytułowanego Simply Charlieukaże się w tym roku po drugiej stronie Atlantyku. Piosenkarka pop i autorka tekstów wydała w styczniu „Light Switch”, który do tej pory osiągnął najwyższy poziom 27 na Billboard Hot 100a następnie w kwietniu „To jest zabawne”.

BTS ponownie zaszokowało fanów 14 czerwca, ogłaszając, że zrobią sobie przerwę w pracy nad indywidualnymi projektami, ale Jungkook szybko wyjaśnił obawy ARMY, że się nie rozstają. W filmie na żywo Jungkook powiedział do widzów – zdaniem przedstawiciela – że choć chłopaki będą już spędzać czas na własnych projektach, to nie przestaną pracować razem jako zespół i nie zostaną rozwiązani.

Posłuchaj teraz „Lewo i prawo”: