29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chris Evans żegna się ze swoim starym iPhone'em 6S i przyciskiem Home

Chris Evans żegna się ze swoim starym iPhone’em 6S i przyciskiem Home

Myślę, że większość z nas jest tutaj o krawędź Możemy się zgodzić, że gdybyśmy byli sławnymi celebrytami Niektóre z najbardziej dochodowych filmów wszechczasówZawsze jesteśmy pod wpływem najnowszych i najlepszych technologii. Wygląda na to, że nie tak Chris Evans, gwiazda Rok świetlny A Mścicielebułki – 23 czerwca 2022 r. napisał wiadomość dnia Świergot A Instagram Powiedział, że w końcu unowocześnia swój telefon: „RIP iPhone 6S”. „Mieliśmy dobry początek”.

Evan mówi w swoich postach, że przegapi przycisk Home urządzenia z 2015 r. – zamieszczone przez niego zdjęcie pokazuje, że aktualizuje coś, co wydaje się być iPhonem 13 Pro – ale nie fakt, że była to „nocna bitwa”, próbująca naładować 6S . (W komentarzach do posta Evana na Instagramie, ukryte postacie A dalej Aktorka Octavia Spencer mówi, że również przełączyła się na telefon bez przycisku Home). Wspomniał również, że nie przegapisz pięknych zdjęć z aparatu 6S o rozdzielczości 12 MP – możesz zobaczyć tego przykłady Wszystko W trakcie dla niego Instagram strona.

Żeby było jasne, ten post wcale nie wstydzi się Evansa za posiadanie starego telefonu – w rzeczywistości kłóciłbym się 6S to najlepszy telefon, jaki Apple kiedykolwiek wyprodukował, doskonała nośność, gniazdo słuchawkowe, Touch ID drugiej generacji. Nie mam nic poza szacunkiem do Evansa za to, że nadal go używa. Może jednak nadszedł czas na aktualizację; Apple ogłosił niedawno kolejną wersję iOS Nie obsługuje 6S, który przez siedem lat otrzymywał aktualizacje oprogramowania. Co więcej, 6S nie miał ładowania bezprzewodowego, co oznacza, że ​​gdy port Lightning zaczyna korodować, nie masz szczęścia.

Na szczęście nowy telefon Evans prawie na pewno będzie obsługiwał ładowanie bezprzewodowe. Może uda mu się to potrwać dłużej.

READ  Matthew Morrison odchodzi So You Think You Can Dance sezon 17 - SYTYCD

Uwaga: uważam, że to bardzo zabawne Evans Świeć na Apple TV W 2020 jednak nadal używaj 6s po tym. Ted Lasso Aktor Jason Sudeikis powiedział, że Apple Dał mu darmową parę AirPods Max; Jestem pewien, że Evans mógłby oszukać iPhone’a XR lub SE, gdyby naprawdę chciał. Mów o lojalności.

PPS: Uwaga, spoiler, ale pamiętaj, że Chris Evans musiał korzystać z telefonu z Androidem Wyjmij noże Ponieważ Apple rzekomo Filmowy złoczyńca nie będzie mógł używać iPhone’a? wesoły.

Korekta 24 czerwca, 13:47 czasu wschodniego: Oryginalna wersja tego artykułu stwierdzała, że ​​post Evansa pochodzi z 25 czerwca. Właściwie było 23. Przepraszamy za błąd.