19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cedric Mullins uderza wielkim szlemem w zwycięstwie Orioles 11-5

Cedric Mullins uderza wielkim szlemem w zwycięstwie Orioles 11-5

Zapolowy drużyny Cardinals, Dakota Hudson, spisał się całkiem dobrze w swoich pierwszych dwóch outach w składzie Orioles. Baltimore dogonił Hudsona w piątym secie, a Cardinals utrzymywali jednopunktowe prowadzenie i powitali zastępcę Cedrica Mullinsa w najlepszy sposób, jaki potrafił. Mullins odwrócił losy meczu po uderzeniu w końcówce piątej tercji, a Orioles pokonali Cardinals 11-5 w pierwszych trzech meczach na Camden Yards.

Wielka runda rozpoczęła się od dwóch singli Adleya Rutschmana i Gunnara Hendersona. Anthony Santander uderzył, ale Ryan O’Hearn dołączył do ataku w środku pola. Środkowy obrońca Cardinals, Tommy Edman, próbował złapać piłkę, ale dziś nikt nie pomyli go z Jimem Edmondsem.

Piłka odbiła się przed Edmanem, a zawodnikowi nie udało się jej czysto złapać. Rutschman pobiegł do domu, a zarówno Henderson, jak i O’Hearn zajęli pozycje strzeleckie. Ryan Mountcastle przeszedł pieszo, aby załadować bazy, a kapitan St. Louis Oliver Marmol udał się do swojej własnej zagrody.

Cardinals wysłali praworęcznego Andre Palantiego na mecz z Mullensem, a były All-Star zmusił Red Birds do zapłaty. Mullens przeprowadził suwak 1-2 i miał tego dość. Piłka przeleciała na odległość 100 metrów i minęła ścianę po lewej stronie długiej tablicy wyników w prawym polu. Dzięki tej akcji Baltimore na dobre wyszło na prowadzenie.

Wielki Szlem położył kres grze w baseball w tę i z powrotem w ciągu pierwszych pięciu klatek. St. Louis objął prowadzenie na początku po dwóch podwójnych spacerach i jednym Wilsonie Contrerasie.

Baltimore odpowiedział parą runów w drugiej rundzie. Mullens trafił dwa pojedyncze trafienia, a Aaron Hicks podążył za piłką na środek. Mullins wbiegł na trzecie miejsce i odbił rzut, a Hicks uplasował się na drugim miejscu. Wydawało się, że Nolan Arenado zabił Hicksa w trzeciej tercji, ale jego rzut trafił w dziesiątkę. Błąd pozwolił Mullinsowi wygrać pierwszą serię meczu dla Orioles.

Adam Frazier przejął piłkę czwartą i umieścił dwóch biegaczy na bazie, a Ramón Urías wykorzystał okazję RBI. Urias umieścił piłkę na środku i Baltimore objęło pierwsze prowadzenie w meczu.

Dean Kremer próbował zdobyć bramkę, ale nie udało mu się to. Kremer pozwolił na dublet Larsa Notebaera, a Kremer z łatwością zajął trzecie miejsce, gdy Kremer uderzył Paula Goldschmidta. Kramer oddał swój czwarty mecz Nolanowi Gormanowi, a Arenado wyrównał wynik na dwa punkty po singlu RBI.

Wilson Contreras wjechał w Gorman z miękkim singlem, a Jordan Walker wjechał jako czwarty z singlem po lewej stronie.

Kramer zdobył czwartą pozycję bez punktów, ale odszedł po zdobyciu tylko jednego runa w piątej rundzie. Pozwolił na siedem trafień, pięć zarobionych runów, przeszedł cztery i zdobył tylko dwa trafienia w meczu. Jego krótka wycieczka wymagała od Orioles użycia pięciu codziennych środków doraźnych, zanim John Means wrócił na kopiec.

Hicks pomógł ukraść kolejny bieg dzięki bardziej agresywnemu biegowi bazowemu w czwartej rundzie. Hicks zwrócił się przeciwko Jets po rutynowym singlu z dwoma outami. Doświadczony zapolowy wykorzystał rzut na sekundę i podszedł do bramki, aby zdobyć jednego gola od Fraziera.

Henderson zapewnił pewne zabezpieczenie, trafiając podkręconą piłkę o długości 422 stóp w prawy środek. 22-latek zakończył swoją kampanię w kategorii Debiutant Roku swoim 25. homerem w sezonie.

Austin Hayes w ostatnich dwóch rundach zaliczył jedną rundę w ósmej. Hayes wyprzedził Rutschmana i Hendersona po tym, jak zaimponował im kolejnym złapaniem w nurkowaniu w górnej połowie rundy. Rutschman i Henderson zdobyli pięć z 11 punktów Baltimore.

DL Hall pozwolił odziedziczonemu biegaczowi zdobyć bramkę po zastąpieniu Kramera, ale 24-latek zdecydował się na rundę i trzecią. Jacob Webb strzelił trzy gole, nie pozwalając na ucieczkę, a Jorge Lopez utrzymał dobrą passę Webba po zdobyciu trzeciego miejsca w siódmej rundzie.

Danny Colombi strzelił dwa trafienia, a Shintaro Fujinami trafił do siatki po dwóch niezwykle wysokich szybkich piłkach i rozpoczął dziewiątą rundę.

Zwycięstwo było 91. zwycięstwem Orioles w tym roku i zmniejszyło magiczną liczbę występów w fazie play-off do czterech. Gra zakończyła kolejną serię bez straty wyniku, co spowodowało, że aktywna passa wyniosła 86.

Czytaj więcej

READ  MLB zakazuje zmiany i dodaje zegar na 2023