21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były chłopak Britney Spears atakuje Justina Timberlake’a

Były chłopak Britney Spears atakuje Justina Timberlake’a

metro

Ekskluzywny

Dodaj chłopaka ze szkoły średniej Britney Spears do tych, którzy atakują jej gwiazdę Justina Timberlake’a.

W ekskluzywnym wywiadzie dla The Post Donald „Reg” Jones wpadł w szał z powodu łamacza serc z *NSYNC, który według nowych wspomnień Spears „The Woman in Me” utrzymywał „toksyczny” związek z królową swoich snów.

„Czy jakikolwiek mężczyzna poprosiłby kobietę o aborcję? Dlatego właśnie o tym piszę w mojej książce” – powiedział 45-letni Jones ze swojego domu w Macomb w stanie MS.

Spears twierdziła, że ​​Timberlake zapłodnił ją na początku XXI wieku, ale para zdecydowała się na aborcję, ponieważ on nie chciał zostać ojcem.

Timberlake wyłączył komentarze na swoim profilu na Instagramie w związku z oskarżeniami Spears pod jego adresem.

Jones poradził piosenkarzowi „Cry Me a River” i byłej gwieździe „Klubu Myszki Miki”, żeby „pieprzony człowieku!”

Jones powiedział, że dla Spurs byłoby lepiej, gdyby powrócili do swoich południowych korzeni.

Spears spotykała się z piosenkarką „Sexyback”. 1999 do 2002zaraz po zerwaniu z Jonesem, który jest obecnie rozwiedzionym architektem krajobrazu i „obecnie singlem”.

Związek Spears i Jonesa trwał od 1996 do 1998 roku, po opuszczeniu przez Spears „Klubu Myszki Miki”.

„Nie chciała jechać do Hollywood. Spędziła tam wystarczająco dużo czasu, tańcząc i śpiewając. Chciała po prostu być normalna, prowadzić normalne życie, chodzić do szkoły średniej i dalej się ze mną spotykać, tak sądzę. Nieważne” – Jones powiedział.

Spears spotykała się z Timberlake’em w latach 1999-2002.
DMI

„Ale jeśli chodzi o Hollywood, to bzdury? Spójrzcie, jaką drogę ją tam zaprowadziło” – powiedział. „Jestem z nią całym sercem”.

Jones nie miał także bukietów dla matki Britney, Lynne Spears.

„Britney i ja już to załatwiliśmy. Jej mama zaprosiła mnie na randkę. Jej matka doprowadziła nas do zerwania. Jej matka kontrolowała każdy aspekt jej życia. Po prostu wtedy tego nie widzieliśmy. Kontrolowała każdy aspekt, który ty sobie wyobrazić” – powiedział Jones.

READ  Will Smith rezygnuje z akademii po uderzeniu Chrisa Rocka

Jones przyznał, że nadal nosi pochodnię gwiazdy „Daj mi więcej”, której początki sięgają czasów liceum w Parklane Academy.

Timberlake obecnie wyłączył komentarze na swoim profilu na Instagramie.
Obrazy Getty’ego

Zasugerował, aby zostawiła przeszłość za sobą i wróciła z nim do swoich korzeni w Mississippi.

„Będę tylko jej uszami i rozśmieszę ją, jeśli będzie chciała o tym porozmawiać [the past] – Cienki. Nie jestem tu, żeby rozmawiać o takim stylu życia. Chcę, żeby wróciła do normalnego życia. „Normalna mentalność”.

Jones powiedział, że jego zdaniem Spears byłaby lepsza, gdyby spędzała czas z „ludźmi, którzy znają cię od dawna i pozwalają im ci pomóc, jeśli chcą ci pomóc”. Wiesz co mówię?”

Były kochanek Britney został zapytany, co przynosi do stołu.

Jones był kapitanem szkolnej drużyny piłkarskiej i spotykał się ze Spears w latach 1996-1998.

„To ja, koleś!” ogłosił Jones.

„Moja moralność, moje standardy, moje wartości. Jak mnie wychowano. Ludzie, wokół których jestem teraz, obok których zawsze byłem, a Britney też była wokół tych ludzi. Po prostu ją od tego odebrano”.

Dodał, że byłoby lepiej, gdyby Spears wróciła do szacunku i uczciwości w stylu „tak, proszę pani, nie, pani, nie, proszę pana, zamknij drzwi”, które wynikają z dorastania na Południu.

Jones sprzedał list Britney z rozstaniem na aukcji w 2021 roku.

Jones poradził piosenkarzowi „Cry Me A River” Timberlake’owi, żeby „pieprzony człowieku!”
Obraz drutu

Ostatnią rozmowę, jaką pamięta, miała miejsce, gdy wpadł do jej domu, żeby odebrać kurtkę, którą dał mu Spears, ale zastał Britney rozmawiającą przez telefon z Timberlake’em.

„Nazwałem ją suką, a ona mnie dupkiem” – powiedział wówczas.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/10/28/metro/britneys-hs-boyfriend-bashes-her-former-celeb-love-timberlake/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania