28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Arnold Schwarzenegger twierdzi, że on i Sylvester Stallone „próbowali się wykoleić” w najlepszym okresie kariery

Arnold Schwarzenegger twierdzi, że on i Sylvester Stallone „próbowali się wykoleić” w najlepszym okresie kariery

Arnold Schwarzenegger przyznaje, że w przeszłości miał konflikt z jedną z gwiazd kina akcji.

Siedemdziesięcioletni były gubernator Kalifornii odwiedził JPokaz Rehama Nortonaw piątek, przyznając, że on i Sylvester Stallone zaczynali jako główni „kinowi rywale”, zanim zostali „wielkimi przyjaciółmi”.

„Byliśmy konkurentami w świecie filmu, ale doprowadziliśmy naszą konkurencyjność do skrajności” – wyjaśniła w programie gwiazda „Terminatora”.

„Każdy z nas musiał mieć najlepsze ciała, musieliśmy zabić więcej ludzi w naszych filmach i musieliśmy mieć najpotężniejszą broń” – kontynuował Schwarzenegger.

„Sytuacja wymknęła się spod kontroli i próbowaliśmy się nawzajem wykoleić” – dodał.

„Potem, kiedy zainwestowaliśmy w Planet Hollywood, zaczęliśmy razem latać po całym świecie, aby ją promować, i zostaliśmy wspaniałymi przyjaciółmi”.

Zarówno Stallone, jak i Schwarzenegger zdobyli sławę i fortunę w Hollywood w latach 70. XX wieku, Schwarzenegger wdarł się na scenę w 1970 r. filmem „Herkules w Nowym Jorku”, a Stallone odniósł wielki hit dzięki nagrodzonemu Oscarem w 1976 r. filmowi „Rocky”.

Oprócz współpracy z Planet Hollywood obaj bohaterowie akcji ostatecznie wystąpili w tych samych filmach, w tym w „Planie ucieczki” z 2013 r. i serialu „Niezniszczalni”.

W tym roku zarówno Schwarzenegger, jak i Stallone stali się także bohaterami filmów dokumentalnych Netflixa – premiera „Arnolda” odbędzie się w czerwcu, a „Sly” – w przyszłym miesiącu.

READ  Queens Corgi: Książę Andrzej i Sarah Ferguson zabierają królewskie psy