28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Obi-Wan Kenobi” salutuje przed debiutem Disney Plus

obi-wan-kenobi-cyfrowy-keyart-teaser-v5b-lg-promo

Obi-Wan Kenobi ma dla ciebie salut.

Disney Plus

Obi-Wan Kenobi Nieopublikowane w Disney Plus Do 25 majaale Lucasfilm przypomniał nam w środę pozdrowienia naszego ukochanego Pana Koziorożca, jak to jest Utwórz konto na Twitterze Aby zobaczyć Gwiezdne Wojny. Pierwszy zwiastun też Środa spadła.

„Nie ma za co”, napisała firma.

Możesz to zapamiętać jako Pierwsza fraza wypowiedziana w liście W 1977 A New Hope, w którym zagrał nieżyjący już Alec Guinness. Grając młodszą wersję postaci, Ewana McGregora Powiedział to ponownie W prequelu Zemsta Sithów z 2005 roku. W programie Disney Plus aktor po raz pierwszy od 17 lat powróci do roli wygnanego Jedi po powstaniu galaktycznego imperium.

Przyjrzeliśmy się także z bliska stylowi Tatooine’a Ewana McGregora w serialu dzięki ekskluzywnej okładce Entertainment Weekly. Nic dziwnego – jego włosy i broda są nieco grubsze niż w Revenge of the Sith (serial rozgrywa się 10 lat po tym filmie), a on będzie miał na sobie klasyczną szatę Jedi.

EW ujawnił również pierwsze zdjęcia z serialu, w tym Jedi-Hunting Imperium detektywa Rivy (Nowy czarny charakter grany przez Mosesa Ingrama), A Powrót Joela Edgertona Jak wujek Owen i Obi Wan Na nowej planecie Daiyu. To potwierdza, że ​​opuści Tatooine w programie.

READ  Rozpoczęło się najnowsze przepakowywanie Lacey Evans