26 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bruce Willis otoczony mieszaną rodziną w uroczym wspomnieniu opublikowanym przez jego żonę, Emmę Hemming, z okazji Święta Dziękczynienia… podczas jego walki z demencją.

Bruce Willis otoczony mieszaną rodziną w uroczym wspomnieniu opublikowanym przez jego żonę, Emmę Hemming, z okazji Święta Dziękczynienia… podczas jego walki z demencją.

Bruce Willis był otoczony całą swoją mieszaną rodziną na wzruszającym zdjęciu opublikowanym przez jego żonę Emmę Hemming w Święto Dziękczynienia.

Ma pięć córek – 11-letnią Mabel i 9-letnią Evelyn, którą ma z Emmą, a także Rumer (35 lat), Scout (32 lata) i Tallulah (29 lat) ze swoją pierwszą żoną Demi Moore.

Wszystkie jego dzieci i dwie żony zjednoczyły się wokół Bruce’a, gdy 68-letnia gwiazda filmowa walczy z demencją.

Wszyscy są z nim na zdjęciu w retrospekcjach Emmy, a także przyjaciel Scouta, Jake Miller i kochanek Rumera, Derek Richard Thomas.

W momencie zrobienia zdjęcia Rumer najwyraźniej była jeszcze w ciąży z nią i córką Dereka Luetty, którą urodziła w kwietniu.

Wspomnienie: Bruce Willis jest sfotografowany ze swoją byłą żoną Demi Moore, żoną Emmą Heming i córkami Rumer, Scout, Tallulah, Mabel i Evelyn, a także przyjaciółmi Rumerem i Scout.

„Jestem wdzięczna i wdzięczna, że ​​znam taki rodzaj miłości” – napisała Emma w podpisie wypełnionym emotikonami serc. „Życzy wam wszystkim szczęśliwego Święta Dziękczynienia”.

Zaledwie trzy dni temu Rumer opublikowała wzruszające zdjęcie, na którym jest małą dziewczynką w ramionach Bruce’a i napisała: „Naprawdę tęsknię dzisiaj za moim tatą”.

Jej post pojawił się około miesiąc po rozdzierającej serce informacji od jednego ze starych przyjaciół Bruce’a o postępującej demencji.

Glenn Gordon Caron, który w latach 80. stworzył gwiazdorski serial komediowy „Moonlighting”, podzielił się swoimi doświadczeniami, odwiedzając gwiazdę filmową w trakcie choroby.

„Mam wrażenie, że od pierwszej do trzech minut wie, kim jestem” – powiedział Glenn w swoim druzgocącym wywiadzie. Strona szósta. – To nie jest całkiem werbalne. Był zapalonym czytelnikiem – i nie chciał, żeby ktokolwiek się o tym dowiedział – a teraz nie czyta.

„Wszystkie te umiejętności językowe nie są już dla niego dostępne, a mimo to nadal jest Brucem” – ujawnił Glenn, który stworzył także Medium.

„Kiedy jesteś z nim, wiesz, że to Bruce i jesteś wdzięczny, że tam jest, ale radość życia zniknęła” – dodał.

READ  Matt Damon i Ben Affleck współpracują przy produkcji filmu o Michaelu Jordanie i Nike

W zeszłym roku Bruce wycofał się z branży rozrywkowej po walce z afazją, która powoduje pogorszenie zdolności językowych pacjenta.

Bliscy: Na zdjęciu, które jego żona umieściła na Instagramie w Święto Dziękczynienia, 68-letni aktor cierpiący na demencję, wydawał się być w dobrym nastroju, gdy był otoczony bliskimi.
MOJE DZIECKO: W momencie robienia zdjęcia Rumer najwyraźniej nadal była w ciąży z nią i córką Dereka, Blueettą, którą urodziła w kwietniu.
Sweet: Rumer udostępniła także słodkie zdjęcie swojego maleństwa z okazji Święta Dziękczynienia z podpisem „Wdzięczna”.
Nostalgia: Zaledwie trzy dni temu Rumer zamieściła wzruszające zdjęcie siebie jako małej dziewczynki w ramionach Bruce’a i napisała: „Naprawdę tęsknię dzisiaj za tatą”.
WALKA O ZDROWIE: Emma (druga po prawej) w dalszym ciągu dzieliła się najnowszymi informacjami na temat swojej walki z demencją i afazją, a także trudnościami w pracy jako opiekunki; Widziane w 2019 roku w Los Angeles

Następnie w marcu tego roku jego rodzina ogłosiła, że ​​jego choroba „postępuje” i zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe (FTD).

Odkąd Bruce zmagał się z afazją, Glenn najwyraźniej próbował składać mu comiesięczne wizyty, ale nie zawsze to udawało się.

Pisarz telewizyjny przyznał: „Nie zawsze czuję się dobrze, ale próbuję rozmawiać z nim i jego żoną, a z trójką jego starszych dzieci mam luźne relacje”. Tak bardzo starała się pozostać w jego życiu.

„Rzecz, która sprawia” – powiedział Glenn. [his disease] Zadziwiające jest to, że jeśli spędziłeś trochę czasu z Brucem Willisem, nikt nie bawi się w życiu lepiej niż on.

Bruce „uwielbiał budzić się każdego ranka i próbować żyć pełnią życia”, ale teraz żyje tak, jakby „widział życie przez szklane drzwi”.

Niszczycielska podwójna diagnoza Bruce’a Willisa wyjaśniła: jak afazja może prowadzić do demencji