21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brock Purdy przyznaje, że musi zmienić swój atrybut po czteroosobowym meczu przeciwko Ravens – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Brock Purdy przyznaje, że musi zmienić swój atrybut po czteroosobowym meczu przeciwko Ravens – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA — Wola zwycięstwa Brocka Purdy’ego była w pełni widoczna podczas porażki 49ers z Baltimore Ravens 33:19 i choć to w większości pozytywne zjawisko, rozgrywający będzie musiał dostosować swoje decyzje w przyszłości.

Purdy w nietypowy sposób zaliczył cztery przechwyty podczas przegranej, ale jego trzeci był chyba najgorszy. Kilka flag karnych było już na boisku, gdy rozgrywający podniósł piłkę do George'a Kittle'a, ale została ona przechwycona przez obrońcę Ravens, Kyle'a Hamiltona.

„Kiedy się wspinałem, widziałem rzucone flagi” – powiedział Purdy. „Nie byłem do końca pewien, co to było ani kto to był, więc mój umysł próbował ułożyć grę. Szczerze mówiąc, nie mogę pogorszyć złej gry. Muszę to wiedzieć”.

„Dla mnie rzucanie całym ciałem na środek pola z facetem na George'u, to bardzo głupie z mojej strony. Muszę więc wyrzucić piłkę i żyć, aby stoczyć kolejną grę, rzucić piłkę i być gotowym na rzuć to. Muszę się tego nauczyć na własnej skórze.

W tamtym czasie na proces decyzyjny wpłynęła chęć Purdy'ego nadrobienia swoich dwóch poprzednich zastrzeżeń. W tamtym czasie 49ers tracili zaledwie pięć punktów, a przed końcem pozostało mnóstwo meczów.

Purdy zdaje sobie sprawę, że nie tylko on jest odpowiedzialny za wygranie meczu lub wymuszanie gry, gdy go nie ma, ale czuł potrzebę naprawienia swoich błędów. Czasem jednak najlepszą decyzją jest wysłanie jednostki kopiącej na boisko.

„Myślę, że łatwiej jest to zrobić, gdy nie ma zbyt wielu strat lub gdy mecz jest blisko” – powiedział Purdy. „Ale kiedy w mojej głowie pojawiają się myśli: «OK, kilka razy coś schrzaniłem», muszę znaleźć sposób na grę.

Myślę, że tutaj muszę się rozwijać i być przygotowanym. Tak jak powiedziałem, zdarza się zła gra, wyrzucam piłkę, kopam ją, a mimo to można ją powtórzyć. To są rzeczy, w których muszę się poprawić i zrozumieć .”

READ  Patriots pokonali Packers 21:17 w zawieszonym przedsezonowym meczu

Szansa na odbicie Purdy'ego nadejdzie szybko, gdy 49ers powrócą na wschodnie wybrzeże za skrócony tydzień, aby w sylwestra zmierzyć się z liderami Waszyngtonu.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk