29 kwietnia, 2024

Lamar Jackson wystawia dwa niszczyciele po przechwyceniu Brocka Purdy'ego;  Ravens prowadzą 30-12

Lamar Jackson wystawia dwa niszczyciele po przechwyceniu Brocka Purdy'ego; Ravens prowadzą 30-12

Przed przerwą Ravens powiększyli przewagę nad 49ers do czterech punktów i zwiększyli ją na początku trzeciej kwarty.

Lamar Jackson uderzył skrzydłowego Nelsona Agholora w polu końcowym i zdobył przyłożenie z odległości sześciu jardów, co zwiększyło ich prowadzenie do 23-12. Było to pierwsze podanie Jacksona tego wieczoru i jego 18 w sezonie.

Jackson szybko zdobył dwa gole tego wieczoru i 19 w sezonie. Liniowy obrony Ravens, Travis Jones, podczas rzucania uderzył Brocka Purdy'ego w ramię, a podanie rozgrywającego 49ers trafiło w ręce obrońcy Patricka Quinna. W następnej akcji Jackson uderzył Zay'a Flowersa, zdobywając wynik z dziewięciu jardów i Ravens prowadzą teraz 30-12.

Jackson pomógł ustanowić pierwszy wynik po podaniu do uciekającego Gusa Edwardsa, które Edwards zamienił na zysk na 39 jardów. Ta akcja miała miejsce raz po tym, jak punt Tylana Wallace’a zmienił punt z 23 jardów w złapanie z 38 jardów dzięki niepotrzebnej karze za brutalne zachowanie.

Takie wezwania nie są niczym niezwykłym, ale ta została wezwana do Mitcha Wischnowskiego z 49ers za uderzenie Wallace’a w końcówce i rzadko zdarza się, aby gracz został za to oflagowany. Rzadko zdarza się także, aby w tym sezonie 49ers grali po złej stronie przy nierównym wyniku, a oni będą potrzebować wielu startów, aby nie dopuścić do takiego wyniku końcowego.

READ  Real Madryt zaszokował Man City, bohatera Rodrygo i drużynę Guardioli w półfinale Ligi Mistrzów