25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brock Glenn startuje w reprezentacji stanu Floryda z powodu choroby Tate’a Rodemmakera

Brock Glenn startuje w reprezentacji stanu Floryda z powodu choroby Tate’a Rodemmakera

CHARLOTTE, Karolina Północna — Stan Florida wystąpił w sobotnim meczu o mistrzostwo ACC przeciwko Louisville jako prawdziwy debiutant Brock Glenn w miejsce Tate’a Rodemmakera, który w zeszły weekend doznał wstrząśnienia mózgu i został wykluczony.

Rodemaker był w ochraniaczach i rozgrzewał się przed meczem, ale ostatecznie uznano go za niedostępnego podczas starcia. AJ Duffy poparł Glenna przeciwko Cardinals.

Glenn, były czterogwiazdkowy rekrut z Lausanne Collegiate School w Memphis w stanie Tennessee, wchodząc do gry rzucił tylko cztery przepustki w drużynie Florida State, w tym nieukończoną bramkę w meczu przeciwko Florydzie, podczas gdy Rodemaker był w zeszłym tygodniu badany pod kątem wstrząśnienia mózgu.

W tym tygodniu Glenn zabrał wszystkich wykonawców na próbę na próbę.

„Kiedy widzisz Brocka i zestaw umiejętności, które wnosi nawet podczas tygodnia treningów, wszyscy przygotowujemy się do gry i to jest to samo, z czym mieliśmy do czynienia tydzień temu. Wiedział, że to wszystko” – powiedział trener Mike Norvell. Piątek. „Do meczu brakowało jednego meczu, a on w końcu musiał wejść na boisko i być przygotowanym na tę sytuację i rzeczywiście był. Poradziliśmy sobie z tym w ten sam sposób”.

Rodemaker doznał wstrząsu mózgu w wyniku uderzenia pod koniec czwartej kwarty zwycięstwa Seminoles nad Florydą w 13. tygodniu. Obrońca Gators, Jaydon Hill, został wyrzucony po meczu za zdobycie gola, a Rodemaker wycofał się do namiotu po kontuzji w celu oceny. Wrócił dwie sztuki później, aby pomóc w przygotowaniu ataku przyziemienia.

Norvell powiedział, że Rodemaker nie miał podczas meczu żadnych objawów wstrząśnienia mózgu, ale w niedzielę został uwzględniony w protokole.

Rodemaker rozpoczął dopiero swój drugi start w karierze przeciwko Florydzie po tym, jak tydzień wcześniej FSU straciło urzędującego Jordana Travisa z powodu kontuzji kostki. Glenn został trzecim innym rozgrywającym, który wystąpił w barwach Seminoles w ciągu tylu tygodni.

READ  Juco big man angażuje się jako pierwszy dla Gatesa w Mizzou

Norvell upierał się w piątek, że plan gry nie ulegnie znaczącym zmianom i powiedział, że Glenn wnosi do tej roli wielki talent i pewność siebie.

„Jest wciąż młody, ale dojrzały ponad swój wiek” – powiedział Norvell. „Kiedy chodzisz koło kogoś, a on to zrobił [confidence]I to prawda, dodaje to pewności siebie wszystkim wokół. Nie ustąpi. Włoży w to wszystko, co ma. …Mam dużą pewność, jak to będzie wyglądać.”

Ostatnim rozgrywającym, który po raz pierwszy w karierze rozpoczął karierę w meczu o tytuł konferencji Power 5, był Cardell Jones z Ohio State, który poprowadził Buckeyes do zwycięstwa 59:0 nad Wisconsin w finale Wielkiej Dziesiątki w 2014 r., a następnie pokonał Alabamę i Oregon w finale sposób. Do mistrzostw kraju.