7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Boys of Swords sprawiają, że jesteśmy w Polsce dumni

Kwiecień był cudownym miesiącem, ponieważ miejscowy klub bokserski wysłał drużynę do Polski i wrócił do domu z dwoma złotymi medalami i dwoma wicemistrzami.

Swoją niezapomnianą podróż rozpoczął od tygodniowego obozu treningowo-sparingowego prowadzonego przez jednego z najlepszych trenerów kadry narodowej Polski wraz z medalistami Mistrzostw Europy i Świata.

Punktem kulminacyjnym był dwudniowy, wielonarodowy turniej w Kiedrgizu, w którym wzięli udział bokserzy z Ukrainy, Łotwy, Litwy i Wielkiej Brytanii oraz polska delegacja.

– Pierwszego dnia turnieju bokserzy Swartz Dean Smithers, Dylan Kelly i Brooklyn Maugan wygrali swoje półfinały i zakwalifikowali się do finału następnego dnia, a Jack McAlleer wszedł prosto do finału.

Mistrz Dublina Brooklyn Mougan, który w sobotnim półfinale wszedł pierwszy do Swords, pokazał swoją klasę, pokonując technicznego ukraińskiego boksera i zapewniając sobie miejsce w finale.

Brooklyn został następnie pokonany w finale w walce z Polską, w której trenerzy Brooklynu wierzyli, że zrobił wystarczająco dużo, aby wygrać. W każdym razie Brooklyn popisał się tworzeniem najbardziej utalentowanego technika podczas zawodów, a jego walka została oceniona jako „Łódź turnieju”.

Mistrz Dublina i wicemistrz całej Irlandii Dylan Kelly zajął kolejne miejsce, a turniejowy szybki bowler pokonał silnego i bardzo popularnego mistrza Ukrainy, który reprezentował swój kraj na poziomie europejskim.

Walka rozpoczęła się szybko, a Dylan prześcignął przeciwnika na tylnych i przednich nogach i utrzymał tę jakość we wszystkich trzech rundach, aby wygrać i awansować do finału.

Jednak twardy łotewski bokser odmówił mu złota w szybkim, dopasowanym finale, który awansował do rundy finałowej.

W swoim półfinale Dean Smithers uderzył silnego polskiego przeciwnika, który z pewnością miał za sobą własny tłum.

To był ciężki mecz, w którym Polak próbował zepsuć Deanowi umiejętności ofensywne z dystansu, ale Dean pokazał swoje umiejętności bokserskie w środku, co sfrustrowało przeciwnika, a bokser z mieczem odniósł zasłużone zwycięstwo.

READ  Polska: Polreggio kupi do 200 pociągów elektrycznych

W finale Smithers zmierzyli się z czołowym warszawskim bokserem klubowym, a po starcie bokser mieczowy zaczął pchać przeciwnika w tylną nogę, ujawniając swoje doświadczenie i dojrzałe umiejętności bokserskie i jednogłośnie zdobywając złoto. Wyniki.

W rzeczywistości Smithers zdobył również nagrodę dla najlepszego irlandzkiego boksera.

Jake McLaren odniósł zwycięstwo w półfinale, aw swoim finale znakomicie zagrał w boksie przeciwko potężnemu Łotyszowi.

W pierwszych dwóch rundach szermierz wykonywał genialne kombinacje i szybkie kopnięcia, próbując wciągnąć przeciwnika do bliskiej walki bez chęci umieszczania przeciwnika w ostatniej rundzie.

McAliere popisał się swoimi umiejętnościami i boksu IQ w ostatniej rundzie, odwracając przeciwnika i nie osiągając złota.

Punktem kulminacyjnym imprezy było zdobycie przez niego nagrody Best International Boxer Award.

Trener Dean Smithers, który towarzyszył drużynie w drodze do Polski, pochwalił osiągnięcia Szermierzy:

„Ujawniło to pierwsze okazje chłopców do gry w boksie na arenie międzynarodowej oraz ich bardzo różne style techniczne i taktyczne, a to doświadczenie zapewni im dobrą pozycję w przyszłych rozgrywkach”.

Trener David Byrne również pochwalił drużynę: – Zespół jako całość powinien być dumny, ponieważ raport władz w Polsce był tak pozytywny.

„Wyjazd zbudował silne więzi i są plany, aby w tym roku sprowadzić wielonarodową międzynarodową drużynę na turniej, który zaprezentuje niektóre umiejętności bokserskie Irlandii i Europy”.