19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blizzard anuluje długo oczekiwany tryb PvE Hero z Overwatch 2

Blizzard anuluje długo oczekiwany tryb PvE Hero z Overwatch 2

Zdjęcie: Blizzard

aktualizować [Thu 18th May, 2023 03:05 BST]:

Producent wykonawczy Overwatch 2, Jared News, ma go teraz Odpowiedział na reakcję społeczności w serii tweetów, podkreślając, że anulowanie trybu PvE Hero nie było łatwą decyzją i było równie trudne dla zespołu deweloperskiego. Kolejny blog zapewni więcej informacji na temat tego, co dalej z „nowymi historiami” z Overwatch.

Chciałem wyjaśnić, że chociaż podjęliśmy decyzję o ograniczeniu trybu bohatera + talentów, w tym roku pojawi się wiele świetnej zawartości PvE. Duże misje fabularne, nowe przerywniki filmowe, wydarzenia kooperacyjne , a misje mistrzowskie dla pojedynczego gracza są już w drodze. Chciałbym również przyznać, że dzisiejszy dzień był trudnym dniem dla wielu z nas w społeczności Overwatch – zarówno graczy, jak i programistów. Rozumiemy, że dzisiejsze wiadomości dotyczące zakresu PvE jest frustrujące.My w kierownictwie OW nie podjęliśmy tej decyzji pochopnie.

„Uwielbiamy świat Overwatch i mamy tak wiele nowych historii do opowiedzenia. Zmierzanie w tym kierunku daje nam pewność, że możemy opowiadać te historie, choć w inny sposób, niż pierwotnie zamierzaliśmy mówić. Następny blog Take Director wychodzi w piątek z szerszym kontekstem”.

Neuss odniósł się również do spekulacji na temat zmian w zakresie PvE z powodu Polityka „powrotu do biura” Blizzarda A firma traci talenty – zauważając, że wcześniej były już wyzwania:

Widziałem spekulacje, że zmiany w zakresie PvE w Overwatch 2 są związane z polityką Blizzarda RTO. Dla jasności, to nieprawda. Zarządzanie rozwojem PvE i PvP jednocześnie było wyzwaniem zespołowym od lat. To mniej ekscytujący tytuł, ale to prawda .

„W następnym artykule Dyrektora zajmiemy się trochę bardziej historycznymi szczegółami. Mam nadzieję, że dodatkowy kontekst rzuci nieco światła na to, dlaczego podjęliśmy tę decyzję”.

Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment, skierował następujące słowa wsparcia dla zespołu Overwatch:

„Zawsze będę wspierać decyzje podejmowane przez nasz zespół i wiele elementów, które równoważą, gdy to robią. Nie jest łatwo zmienić kierunek – i nauczymy się, ustalając tak wczesne oczekiwania. Jestem dumny z tego, co zespół Overwatch nadal robi i wiem, że ambicje pozostają wysokie, aby zapewnić graczom wspaniałe wrażenia”.


twórczy [Wed 17th May, 2023 02:35 BST]:

Zespół programistów Overwatch 2 w firmie Blizzard ogłosił dziś anulowanie długo oczekiwanego trybu bohatera PvE.

Chociaż nadal istnieją elementy PvE, główny tryb, który firma obiecała, ogłaszając kontynuację popularnej gry zespołowej, został anulowany. Ten konkretny mod był pierwotnie powodem wydania Overwatch 2.

Producent wykonawczy Overwatch 2, Jared News, wyjaśnił, co doprowadziło do tej decyzji w transmisji na żywo na Twitchu – wyjaśniając, że doświadczenie PvE „nie było tak naprawdę” postępem, na który zespół miał nadzieję, oraz wysiłkiem wymaganym do dostarczenia „doświadczenia o jakości Blizzarda” byłby ogromny, bez widocznej daty końcowej.

Biorąc pod uwagę wszystko, czego dowiedzieliśmy się o tym, co jest potrzebne, aby uruchomić tę grę na poziomie, na jaki zasługuje, jasne jest, że nie możemy osiągnąć tej oryginalnej wizji PvE, która została zademonstrowana w 2019 roku. Oznacza to, że nie wprowadzimy niestandardowego tryb bohatera z drzewkami talentów i postępami. „Siła talentu w dłuższej perspektywie. Te rzeczy nie są już w naszych planach. Wiemy, że wielu z was to rozczaruje i dlatego chcieliśmy, aby tak się stało zanim porozmawiamy o planie działania”.

Neuss wspomniał dalej, jak trudno było zespołowi pogodzić się z tą decyzją, ponieważ wielu członków oddało swoje „serce i duszę” odwołanej teraz sytuacji. Porozmawiaj z GamespotemJednak dyrektor gry Overwatch 2, Aaron Keller, wspomniał, że zespół „nadal był zaangażowany w PvE”, ale robił to w inny sposób niż pierwotnie mówił.

Oto, jak teraz wygląda mapa drogowa dla Overwatch 2, która zawiera nowe misje fabularne do rozegrania:

Co sądzisz o anulowaniu trybu bohatera PvE? Czy czekałeś na to? Komentarz poniżej.

READ  iOS 16 Beta 5: Procent baterii jest teraz wyświetlany na pasku stanu iPhone'a