18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Błąd postępu w Fornite uniemożliwia graczom zdobycie dodatkowych nagród

Błąd postępu w Fornite uniemożliwia graczom zdobycie dodatkowych nagród

Daniela Appleforda

W Fortnite występuje błąd postępu, który uniemożliwia graczom wykorzystanie nagród z dodatkowej Przepustki Bitewnej i gracze zastanawiają się, jak to się stało.

Aby zachęcić graczy do kontynuowania gry nawet po wygaśnięciu Przepustki Bitewnej, Fortnite wprowadziło nagrody „Bonusowe” Przepustki Bitewnej.

Każda strona bonusowa dodaje coś nowego do postaci z głównej przepustki bojowej. Wraz z postępem stron zwiększa się także złożoność samych skórek.

Jednak z powodu niedawno wykrytego błędu gracze nie będą mogli awansować na żaden z bonusów w ramach karnetów bonusowych. Widocznie wynika to z gry Pytania z tygodni 0-3 nie liczą się.

„Obecnie nie jest możliwe uzyskanie pierwszej strony z dodatkowymi zadaniami dla osób, które wykonały już zadania z Tygodnia 0 – Tygodnia 3, ponieważ postęp nie jest śledzony, dopóki nie zostaną aktywowane nagrody za dodatkowe zadania. Ten sam problem występuje w przypadku stron 2 i 3, chyba że Firma Epic jest uruchomiona. Gry muszą rozwiązać problem przed wydaniem.”

Kiedy okazało się, że nagrody będą nie do zdobycia, osoby w komentarzach zaczęły wskazywać problemy, które wystąpiły w rozdziale 5 sezonu 2.

„Zauważyłem, że cały ten sezon był po prostu katastrofą… od prawie jednego dnia oczekiwania po niemożność zdobycia tych rzeczy w tej chwili. Do złych doświadczeń, jakie mieliśmy w tym sezonie, które nas nie dobijają do pełnego poziomu. To smutne.” Naprawdę. powiedział jeden z użytkowników.

Inni zgodzili się, a niektórzy byli zdezorientowani, jak mogą wystąpić tak drobne problemy. Niektórzy komentatorzy zastanawiali się nawet, czy Epic Games przetestowało te funkcje przed ich wypuszczeniem.

Fortnite nie rozwiązało problemów z zdobywaniem kolejnych poziomów lub zdobywaniem dodatkowych nagród. Oznacza to, że gracze będą musieli się bez niego obejść w dającej się przewidzieć przyszłości lub do następnej aktualizacji.

READ  Random: Modyfikacje konsoli sprawiają, że „Dummy Portable GameCube” staje się rzeczywistością