14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bitcoinowe byki grillują 31 000 $, ponieważ ruch Fidelity ETF napędza siłę cenową BTC

Bitcoinowe byki grillują 31 000 $, ponieważ ruch Fidelity ETF napędza siłę cenową BTC

Bitcoin (BTC) ponownie rzucił wyzwanie 31 000 $ po otwarciu Wall Street 27 czerwca, ponieważ inwestorzy mieli nadzieję, że trend wzrostowy będzie kontynuowany.

Wykres godzinowy BTC/USD. Źródło: TradingView

Zwraca 31 000 $ wśród plotek Fidelity Bitcoin ETF

Dane z Cointelegraph Markets Pro i TradingView Pokazało to, że akcja cenowa BTC zmierza w górę po utrzymaniu wsparcia w wysokości 30 000 USD.

Rozpoczęcie handlu w USA przyniosło nowe pozytywne wiadomości, ponieważ zarządzający aktywami Fidelity Investments podobno przygotowywał się do złożenia wniosku o uruchomienie funduszu giełdowego Bitcoin spot (ETF).

„Najpierw dzieje się to powoli, a potem wszystko naraz” – mówi komentator finansowy Tedlaxmacro. książki W części reakcji wskazał na istniejące plany ETF od największego globalnego zarządzającego aktywami BlackRock i innych.

Pomimo braku powtórzenia szybkich wzrostów obserwowanych w zeszłym tygodniu, para BTC/USD utrzymała większość swojego wzrostu, a komentatorzy mają nadzieję, że pojawią się byki.

„Bitcoin nie chce ponownie spaść poniżej 30 000 USD” — zauważył handlowiec Gill streszczenie Na dzień.

„Wygląda na to, że będzie to jeden z tych momentów, w których„ utrzymuje się poniżej oporu na plusie ”. Przerzuć 30-32 000 $ i wszystkie zakłady są wyłączone”.

Gilly dodał, że chociaż jest przygotowany na zanurzenie, „nie jest zbyt pewny”, że tak się stanie.

Inny trader Crypto, Tony, zapytał jednak o siłę dzisiejszego rajdu Powtarzaj połączenia za 32 000 $ później.

„Spodziewano się tutaj konsolidacji” – powiedział trader i analityk Josh Rager dodany Częściowo z postu na Twitterze.

„Jeśli cena jest w stanie przejść i przetestować poziom od 32 000 do 33 000 $ i pozostać tam, istnieje szansa na natychmiastowy ruch do 38 000 $ w nadchodzących tygodniach”.

Wykres BTC/USD z adnotacjami. Źródło: Josh Rager/Twitter

Odbicie akcji Coinbase nadaje ton

W ten sposób Bitcoin oddzielił się od altcoinów w dziennych przedziałach czasowych, zajmując głównie pierwsze dziesięć kryptowalut według kapitalizacji rynkowej.

READ  Wahania zapasów po wzroście cen produktów bardziej niż oczekiwano

Powiązane: Miernik ceny BTC ostrzega, że ​​spekulanci Bitcoin mogą sprzedać ponad 33 000 USD

Kolejna historia sukcesu związana z ETF ma związek z akcjami Coinbase na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych, które wzrosły o 4% na otwarciu, osiągając jednomiesięczne maksimum.

Pomimo nacisków prawnych ze strony amerykańskich organów regulacyjnych, rola Coinbase w BlackRock ETF nadal odwraca jego losy.

„To, co jest dobre dla $COIN, jest dobre dla BTC i odwrotnie”, Tedtalksmacro kłócić się Wczoraj.

„Po wiadomościach, że Coinbase będzie opiekunem BTC dla największego na świecie zarządzającego aktywami, jeśli spot ETF zostanie zatwierdzony… trudno sobie wyobrazić testowanie Coinbase w pobliżu tych minimów w najbliższej przyszłości”.

Wykres porównawczy Bitcoin vs Coinbase. Źródło: Tedtalksmacro / Twitter

czasopismo: Zagrożona praca Gary’ego Genslera, pierwszy ETF Bitcoin BlackRock i inne wiadomości: Hodler’s Digest, 11-17 czerwca

Ten artykuł nie zawiera porad ani rekomendacji inwestycyjnych. Każda inwestycja i ruch handlowy wiąże się z ryzykiem, a czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przy podejmowaniu decyzji.