30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bitcoin, Ethereum, Dogecoin Recover Thanks To 'Dip Buying' And Seller Exhaustion — Analyst Says Watch Out For These Two Key Levels Says This Analyst

Bitcoin, Ethereum i Dogecoin odzyskują siły dzięki „niskim zakupom” i zmęczeniu sprzedawcy — mówi analityk Uważaj na te dwa główne poziomy, które według tego analityka — Bitcoin — dolar amerykański ($ BTC)

Główne waluty notowały wzrost we wtorek wieczorem, gdy globalna kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła o 1,9% do 1,8 biliona dolarów.

Główne wyniki cenowe w walucie
Waluta 24 godziny 7 dni Cena £
Bitcoin (KRYPTO: BTC) 2,4% -14,3% 38171,80 USD
Ethereum (KRYPTO: ETH) 1,1% -17,4% 2628,45 USD
Dogecoin (KRYPTO: pies) 1,3% -13,4% 0,13 zł
Największe 24 godziny na dobę (dane za pośrednictwem CoinMarketCap)
Kryptowaluta Zmień o 24 godziny (+/-) Cena £
Protokół kotwicy (Partia Afrykańskiego Kongresu Narodowego) + 19% 2,88 USD
hydra (kałamarnica) + 13,8% 0,23 USD
Strzałka (PL) + 10% 26,90 zł

Zobacz też: Jak kupić Bitcoin (BTC)

Dlaczego się przeprowadzasz? Kryptowaluty wzrosły wraz z kontraktami terminowymi na akcje w poniedziałek wieczorem. Kontrakty terminowe na S&P i Nasdaq były notowane o 0,54% i 0,78% wyższe, odpowiednio 4 323,25 i 13 969,75 w dniu publikacji.

Strach nie osłabł na rynkach kryptowalut. Miganie „Wskaźnika strachu i chciwości” wariantem „Ekstremalny strach”; W zeszłym tygodniu wskaźnik wskazywał na „Neutralny”.

Edward MoyaStarszy analityk rynku w OANDA przypisał wzrost kryptowaluty „dołkowi kupna” i zmęczeniu sprzedawcy

„Bitcoin niebezpiecznie zbliża się do dołków zaobserwowanych po utracie ponad połowy swojej wartości w styczniu. Kryptowaluta pozostaje ryzykownym aktywem, a eskalacja między Rosją a Ukrainą prawdopodobnie zwiększy zmienność z wahaniami do 20% w obu kierunkach. ”.

Moya zwrócił uwagę, że zarówno obecne zacieśnienie monetarne, Rosja, jak i Ukraina napięcia geopolityczne „Są zamknięte przed wyceną”.

„Ta zima na kryptowalutach była trudna, ale może się skończyć, gdy miniemy pierwszą podwyżkę stóp przez Fed”.

Dealer kryptowalut Justin Bennett Napisał na Twitterze, że główna moneta musi odzyskać poziomy 38 600 i 39 600 USD. Powiedział, że jest „duża szansa”, że wtorek był najniższy w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Firma analityczna Glassnode, zajmująca się analizą międzysieciową, zauważyła w biuletynie, że Znakiem rozpoznawczym bessy To brak aktywności w łańcuchu. Firma poinformowała, że ​​aktywność Bitcoina w sieci w tym tygodniu „osłabia na dolnym końcu kanału rynku niedźwiedziego, co nie może być interpretowane jako sygnał zwiększonego zainteresowania i popytu na aktywo”.

READ  W pierwszej klasie pilot zajął miejsce swojej dziewczyny

Bitcoin – liczba aktywnych jednostek, źródło Glassnode

Glassnode powiedział, że całkowita wielkość podaży monet utrzymywanych przy niezrealizowanej stracie jest teraz wyższa niż w okresie maj-lipiec 2021 r., ale jest tylko o połowę tak dotkliwa, jak w przypadku bessy w 2018 r. i marcu 2020 r.

Obecnie 28,7% suwerennej podaży, czyli 4,70 miliona bitcoinów (około 178,9 miliarda dolarów) znajduje się „pod wodą”, według Glassnode, co jest „przeciwnikiem” dla byków na silne odbicie rynku.

Bitcoin – oferta na długie i krótkie okaziciela ze stratą – źródło Glassnode

Przeczytaj następujące: Coinbase wypłaca nagrodę w wysokości 250 000 USD etycznym hakerom, którzy zablokowali użycie broni jądrowej na całym rynku kryptowalut, zgłaszając krytyczną wadę