21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bing powiedział, aby usunąć kolejkę czatu GPT-4

Bing powiedział, aby usunąć kolejkę czatu GPT-4

Kredyty obrazkowe: Microsoft / Open AI

Microsoft Bing cieszy się centrum uwagi po raz pierwszy od dekady po tym, jak w zeszłym miesiącu wypuścił interfejs oparty na GPT. Ale gigant technologiczny był jak dotąd ostrożny, jeśli chodzi o tempo, w jakim udostępnia użytkownikom swoją nową ofertę Bing — opartą na technologii GPT-4 firmy OpenAI. Ale wygląda na to, że Bing burzy te mury.

Wygląda na to, że Microsoft, główny inwestor w OpenAI, usunął kolejkę z nowego Binga, rzekomo umożliwiając każdemu natychmiastowy dostęp do nowego doświadczenia. Centrum Windowsa, który jako pierwszy zauważył tę zmianę, powiedział, że użytkownicy nie muszą już czekać, aby wypróbować nowy Bing. TechCrunch przetestował to z niektórymi identyfikatorami e-mail (zarówno nowymi, jak i starymi) i od razu uzyskał dostęp. Jednak nie wszystkie testowane przez nas identyfikatory e-mail były dostępne natychmiast.

Kredyty obrazkowe: Zrzut ekranu autorstwa TechCrunch

Chociaż nowa strona docelowa Bing nadal wyświetla typowy przycisk „Dołącz do kolejki”, możesz się zalogować i uzyskać dostęp od razu. Poprosiliśmy Microsoft o komentarz i zaktualizujemy historię, jeśli otrzymamy odpowiedź.

Microsoft organizuje wydarzenie o nazwie „Ponowne odkrywanie produktywności dzięki sztucznej inteligencji” w czwartek o godzinie 11:00 czasu wschodniego. Chociaż dzisiejszy program ogranicza się do wprowadzenia narzędzi opartych na sztucznej inteligencji dla Microsoft 356 (Office) i Dynamic 365 — konkurenta firmy Salesforce — nie byłoby zaskoczeniem, gdyby pojawiło się również ogłoszenie związane z Bing.

Firma z siedzibą w Seattle ściga się, aby zintegrować chatbota opartego na sztucznej inteligencji z wieloma swoimi usługami. W zeszłym miesiącu Microsoft wprowadził bota opartego na GPT-4 do paska zadań Windows 11. Wcześniej w tym tygodniu stabilna wersja przeglądarki Edge otrzymała funkcję chatbota Bing AI.

Technologia OpenAI okazała się wielkim hitem dla Bing, który niedawno poinformował o jej pojawieniu się 100 milionów aktywnych użytkowników dziennie. Można się tego spodziewać, biorąc pod uwagę szum wokół chatbotów opartych na sztucznej inteligencji i sposób, w jaki przyciągnęły one dziesiątki milionów użytkowników, którzy chcą spróbować. Po tym, jak ludzie mogli „złamać jail” swojego chatbota, aby mówić problematyczne rzeczy, Microsoft zaczął Testuj różne ograniczenia rozmów. Na początku tego tygodnia podniósł limit do 15 cykli na rozmowę i 150 wiadomości dziennie.

READ  Cammy prezentuje swoją ulepszoną kombinację chuligańską i 2 supersztuki w nowym materiale z gry Street Fighter 6